Sayın Valimiz ve heyetinin ALFA’yı ziyaretlerinde kendilerini başta başkanımız Seyit Mehmet Özkan olmak üzere, tüm ALFA Teknik, Destek ve İdari kadroları ile birlikte Öz Kaynak Sporcularımız karşılamıştır.
12 ila 18 yaş arasındaki 100 Öz Kaynak Sporcumuz ile tek tek merhabalaşan sayın Valimiz, sporcularımıza sorular sorarken çok mutlu anlar yaşamıştır.

Sayın Valimizin ziyaretine İzmir Milletvekilimiz sayın Atilla Kaya, Torbalı Kaymakamımız sayın Ercan Öter ve Torbalı İlçesi Mülki Amirleri eşlik etmişlerdir.
 
Daha sonra tesisimizi gezen sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger, Altınordu Akademisi’ni ziyaretinden çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.
Türk Futbolu’nda tüm kulüplerimizin bu vatanın çocuklarına imkan sağlaması ve onlara sahip çıkması gerektiğini dile getirmiştir.
Sayın Valimiz başkanımız ile sohbet ederken sözlerine şöyle devam etmiştir;
“En çok dikkatimi çeken vatanımızın her tarafından çocuklar buraya seçiliyorlar ve küçük yaşlardan itibaren burada yatılı kalıyorlar. Buradaki tertip, düzen ve sıkı çalışma ile mutlaka çok iyi futbolcular olacaklardır. Milli takımda oynayarak ülkemizi Avrupa’da temsil edeceklerdir. Ben bu inancı burada görmekten çok mutlu oldum.”
 
Başkanımız Seyit Mehmet Özkan da sayın Valimiz ve heyetinin ziyaretinden çok mutlu olduklarını ve onurlandıklarını ifade etmiştir.
Sözlerine devam eden Seyit Mehmet Özkan “4,5 Milyonluk koskoca bir şehri yönetmek gerçekten çok zor ve meşakkatli bir görev.. Bunca yoğunluğunun arasında sayın Valimizin ziyareti bizim çok anlamlıdır. Devletimizin yanımızda olduğunun bir göstergesidir. Bu manevi destek bile bizi motive eder, çocuklarımızı mutlu eder.” demiştir.
 
Sayın Valimiz tesisimizden ayrılırken Öz Kaynak Sporcularımıza tekrar geleceğini ve kendilerini maç oynarken de izlemek istediğini belirterek bu ziyaretten memnuniyetini ifade etmiştir.
 
Biz de sayın Valimize akademimize ziyaretinden dolayı şükranlarımızı sunuyor ve saygılarımızı iletiyoruz.
 
  • AFO’LARIMIZIN ETKİNLİĞİ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Okullarımız (AFO) turnuva ve etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor.
 • ATLETİK PERFORMANSTA BİYOMEKANİK ÖNEMLİ
  Egzersiz Fizyolojisi Uzmanımız Emin Arslan, futbolcularımızın gelişimi için biyomekanik sisteminin küçük yaşlardan itibaren oturtulması gerektiğini söyledi.
 • NİCE 200’LERE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ
  Öz Kaynak Sistemimizden (ÖKS) yetişen gururumuz Çağlar Söyüncü, Leicester City formasıyla Aston Villa karşısında profesyonel kulüp kariyerinin 200. maçına çıktı.
 • ALTINORDU U19/18: 2 – SAMSUNSPOR: 1
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımımız, Gelişim Ligleri U19 TFF Birinci Lig 7. hafta maçında Samsunspor’u 2-1 mağlup etti. Takımımız galibiyetle puanını 16’ya çıkardı.
 • ALTINORDU: 0 - SAMSUNSPOR: 2
  Altınordumuz Spor Toto 1. Lig’de Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda konuk ettiği Samsunspor’a 2-0 mağlup oldu.
 • ALTINORDU U17/16: 6 – MANİSA FK U17: 0
  Altınordu Futbol Akademisi U17/16 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U17 Ligi’nin 5. haftasında Manisa FK’yı 6-0 mağlup etti.
 • ALTINORDU U15: 2 – MANİSA FK 16: 0
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U16 Ligi'nin 5. haftasında Manisa FK’yı 2-0 mağlup etti
 • KRİYOTERAPİ SİSTEMİNİ KURDUK
  Altınordumuz geleceğin futbolcularının daha iyi şartlarda yetişebilmesi için dünyanın önde gelen kulüplerinin kullanmış olduğu Kriyoterapi Sistemi’ni Metin Oktay Yerleşkesi’ne kurdu.
 • ÇOK ÖZEL MİSAFİRLERİ AĞIRLADIK
  Hafta sonu Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Samsunspor’u konuk edecek A Takımımız, bugünkü çalışmasında çok özel misafirleri ağırladı.
 • GALATASARAY'A KONUK OLDUK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14 ve U13 Takımlarımız, Galatasaray U14 ve U13 Takımları ile özel maçlarda karşı karşıya geldiler.