Türkiye Kadın Millî Voleybol Takımı başta olmak üzere VakıfBank, Eczacıbaşı ve Galatasaray gibi takımlarda uzun yıllar oynayıp, önemli başarılar kazanan ve takım kaptanlığı yapan, “Türk Voleybolunun Demir Lady’si” lakaplı VakıfBank SK Kadın Voleybol Takımı Genel Menajeri Neslihan Demir başta olmak üzere Yardımcı Menajer Bilun Günal Yılmaz ve Altyapı İdari Sorumlusu Serhat Gürsoy Metin Oktay Yerleşkemizde bulunan Altınordu Futbol Akademisi’ni (ALFA) ziyaret etti.

Başkan Vekilimiz Barış Orhunbilge, ALFA İdari Direktörümüz Hande Özel ve ALFA Teknik Direktörümüz Namet Ateş’in kendilerine eşlik ettiği ziyarette yetkililere yerleşkemiz gezdirildi ve Altınordu felsefesi hakkında detaylı bilgiler verilirken Türk sporunun gelişmesine yönelik fikir alışverişi yapıldı.

Ziyaret sonrasında Başkan Vekilimiz Barış Orhunbilge tarafından Neslihan Demir'e Altınordu forması hediye edilirken, Neslihan Demir ise kulübümüze VakıfBank formasını takdim etti. • AFO’LARIMIZIN ETKİNLİĞİ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Okullarımız (AFO) turnuva ve etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor.
 • ATLETİK PERFORMANSTA BİYOMEKANİK ÖNEMLİ
  Egzersiz Fizyolojisi Uzmanımız Emin Arslan, futbolcularımızın gelişimi için biyomekanik sisteminin küçük yaşlardan itibaren oturtulması gerektiğini söyledi.
 • NİCE 200’LERE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ
  Öz Kaynak Sistemimizden (ÖKS) yetişen gururumuz Çağlar Söyüncü, Leicester City formasıyla Aston Villa karşısında profesyonel kulüp kariyerinin 200. maçına çıktı.
 • ALTINORDU U19/18: 2 – SAMSUNSPOR: 1
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımımız, Gelişim Ligleri U19 TFF Birinci Lig 7. hafta maçında Samsunspor’u 2-1 mağlup etti. Takımımız galibiyetle puanını 16’ya çıkardı.
 • ALTINORDU: 0 - SAMSUNSPOR: 2
  Altınordumuz Spor Toto 1. Lig’de Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda konuk ettiği Samsunspor’a 2-0 mağlup oldu.
 • ALTINORDU U17/16: 6 – MANİSA FK U17: 0
  Altınordu Futbol Akademisi U17/16 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U17 Ligi’nin 5. haftasında Manisa FK’yı 6-0 mağlup etti.
 • ALTINORDU U15: 2 – MANİSA FK 16: 0
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U16 Ligi'nin 5. haftasında Manisa FK’yı 2-0 mağlup etti
 • KRİYOTERAPİ SİSTEMİNİ KURDUK
  Altınordumuz geleceğin futbolcularının daha iyi şartlarda yetişebilmesi için dünyanın önde gelen kulüplerinin kullanmış olduğu Kriyoterapi Sistemi’ni Metin Oktay Yerleşkesi’ne kurdu.
 • ÇOK ÖZEL MİSAFİRLERİ AĞIRLADIK
  Hafta sonu Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Samsunspor’u konuk edecek A Takımımız, bugünkü çalışmasında çok özel misafirleri ağırladı.
 • GALATASARAY'A KONUK OLDUK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14 ve U13 Takımlarımız, Galatasaray U14 ve U13 Takımları ile özel maçlarda karşı karşıya geldiler.