Altınordu FK A Takımımız, 2021/2022 Sezonu öncesi başladığı kamp çalışmalarında 2. etaba geçti. Kampın çok iyi geçtiğine değinen Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu :

"İki haftalık çalışma periyodunu geride bıraktık. Fiziksel anlamda hızlı bir şekilde gelişimimizi devam ettiriyoruz ve bununla beraber mental gelişim de bizim için çok önemli. Özellikle saha içi organizasyonlarını ve oyun sistemini en iyi şekilde yapabilmesi anlamında teorik ve uygulamalı çalışmalarımız devam ediyor çünkü bizim en büyük gücümüz oyun sistemimiz olacaktır.

 Bu sene 23 özkaynak oyuncumuz kadromuzda yer alıyor ve onların çalışmalarından son derece memnunum. Aslında genel olarak baktığımızda takımımızın çalışma hırsından son derece memnunum çünkü futbolcularımız bu yoğun dönemde en iyi şekilde çalışıp lige hazırlanıyorlar. 

Bir çok oyuncu ayrıldı yada transfer oldu ama oyun sistemimizin en büyük gücümüz olduğunu her zaman söylüyorum çünkü oyuncular üzerinden değil de oyun üzerinden yapılan planlamamız bizi başarıya götürecektir. Oyuncuların bireysel gelişimi de takımımızın gelişimine katkı sağlayacaktır. 

İki haftadır süren çalışmamız iyi bir şekilde devam ediyor, önemli olan hazırlık maçlarındaki performansımız, öğrendiklerimizi uygulamak, uyum sorununu aşmak, hucum ve savunma prensiplerimizi en iyi şekilde uygulamaktır. 

Yapacağımız 3 hazırlık maçıyla belirli bir seviyeye ulaşmayı bekliyoruz, hedefimiz lige iyi bir başlangıç yapmak. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda hazırlıklarımızı kendi tesislerimizde yapıyoruz bu anlamda çalışmalarımız çok iyi bir şekilde devam ediyor" dedi.

Takımımız kamp programı kapsamında, 27 Temmuz Salı günü saat 17:30'da İsmet Orhunbilge Tesislerin'de Somaspor ile hazırlık maçı oynayacak. • ANTRENÖRLERİMİZDEN İSTİKLAL SERGİSİ'NE ZİYARET
  Yeşilyurt Merkez Futbol Okulu Antrenörlerimiz İzmir, Kültürpark'ta yer alan İstiklal Sergisi'ni ziyaret etti.
 • SELÇUK'TA ŞENLİK GİBİ ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR!
  İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde düzenlediğimiz AFO Etkinliklerimiz hız kesmeden devam ediyor.
 • RH BANDIRMASPOR 2 - 1 ALTINORDU
  TFF 1. Lig’in Yedinci Haftasında Deplasmanda RH Bandırmaspor ile Karşılaştığımız Mücadeleyi 2 - 1 Kaybettik.
 • PLANETARYUMU ZİYARET ETTİK
  ALFA U15 ve U14 Takımı sporcularımızla Karşıyaka'da yer alan Planetaryum'u ziyaret ettik.
 • ALFA U13 TAKIMIMIZLA AKILLI KÖYÜ ZİYARET ETTİK
  Klasik tarım yöntemlerini yüksek teknoloji ile harmanlayan Vodafone Akıllı Köy'ü ziyaret ettik.
 • FENERBAHÇE U17 TAKIMI İLE DOSTLUK MAÇI: 1 - 2
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17/16 Takımımızın 2021/22 Sezonu hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe U17 takımı ile karşılaştığı özel maçta 2 - 1 galip geldi.
 • GÜMÜŞORDU U12 YEŞİLYURT SAHASI AÇILIŞINA KATILDI
  Karabağlar Belediyesi Yeşilyurt Futbol Sahası'nın resmi açılış törenine Gümüşordu U12 Takımımızla katıldık.
 • İSTİKLAL SERGİSİ'NE ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
  Yeşilyurt Merkez Futbol Okulu sporcularımız Türk milletinin verdiği mücadeleyi anlatan İstiklal Sergisi'ni ziyaret etti.
 • U16 MİLLİLERDE 8 SPORCUMUZ OYNADI
  8 ÖKS oyuncumuz, U16 Milli Takımımızın Belarus ile oynadığı özel maçlarda forma giydi.
 • GALATASARAY U19 TAKIMI İLE DOSTLUK MAÇI: 0 - 3
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 takımız, 2021/22 Sezonu hazırlıkları kapsamında dostluk maçı oynamak üzere Galatasaray U19 takımını konuk ettiğimiz özel karşılaşmada 3 - 0 mağlup oldu.