ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA)  U17/16 takımı oyuncularımızdan 2004 Doğumlu Tugay Güner ve Hakan Öztürk Profesyonelliğe ilk adım olarak imzalarını attılar.

Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’nde düzenlenen törene ALFA İdari Direktörümüz Halit Eroğlu, Eğitim Direktörümüz Hande Özel ve sporcularımızın aileleri de katıldı. Performanslarında istikrarlı çıkış yakalayan Tugay Güner ve Hakan Öztürk için Eğitim Direktörümüz Hande Özel, “Bir gencin profesyonel kariyerinin başlangıcına tanıklık etmek bizim için çok değerli. Kariyerleri boyunca her zaman gelişmek için çaba göstereceklerine inanıyorum ” yorumu yaptı. Oyuncumuz Tugay Güner ‘Öncelikle 5 yıldır bünyesinde bulunduğum üst düzey futbol eğitimi aldığım kulübüm Altınordu Futbol Kulübü ile profesyonel sözleşme imzaladığım için çok mutlu ve gururluyum. Başta ailem ile bize her türlü desteği sağlayan başkanımız Seyit Mehmet Özkan’a, bütün antrenörlerimize çok teşekkür ediyorum. Kariyerimdeki yeni mücadeleler için hazır ve heyecanlıyım.’ diyerek duygularını paylaşırken, profesyonelliğe geçiş yapan bir diğer oyuncumuz  Hakan Öztürk ise ‘Kulübüm ile Profesyonel sözleşme imzaladığım için mutlu ve gururluyum. En büyük destekçim başta ailem olmak üzere bize bütün imkanları sağlayan Başkanım Seyit Mehmet Özkan’a ve üzerimde emeği geçen antrenörlerime, yöneticilere ve bize her zaman destek veren kendi evlatlarından ayırmayan kulüp personellerine teşekkür ederim.’ dedi. • KAMPTA İLK HAZIRLIK MAÇI
  Altınordumuz ilk hazırlık maçını Somaspor ile oynadı.
 • YİĞİT EMRE ÇELTİK FORTUNA SITTARD’DA
  8 yıl boyunca kulübümüzde forma giyen Öz Kaynak oyuncularımızdan Yiğit Emre Çeltik, Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard’a transfer oldu.
 • KAMPIMIZIN İKİNCİ ETABI DEVAM EDİYOR
  A Takımımız yeni sezon öncesi kamp çalışmalarında 2. etapla devam ediyor.
 • ALFA SPORCULARIMIZ MİLLİ TAKIM KAMPINDA
  Altınordu Futbol Akademisi'nden 8 oyuncumuz, U17 ve U16 Milli Takım kampında buluştu.
 • ÜÇ OYUNCUMUZ U16 MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ
  U16 Milli Takım Aday Kadrosuna ALFA’dan Üç Oyuncumuz Davet Edildi
 • BEŞ OYUNCUMUZ DAHA MİLLİ TAKIMLARDA
  Altınordu Futbol Akademisi ALFA’dan beş oyuncumuz U17 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi
 • TEŞEKKÜRLER MEDICANA
  A Takım Oyuncularımız ve Teknik Ekibimiz Sponsorumuz Medicana Hastanesi'nde Sağlık Kontrolünden Geçti.
 • SAYGI VE MİNNETLE
  Bu topraklara demokrasi yakışır..
 • İLK RAKİP ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
  2021-2022 Sezonu TFF 1. Lig fikstürü çekild.i
 • KAMUOYUNA BİLGİLENDİRME
  Yiğit Emre Çeltik ile ilgili Başkanımızdan kamuoyuna bilgilendirme;