ALTINORDU Futbol Akademisi’ndeki (ALFA) üç yıllık eğitimini tamamlayan, geçen Ocak ayında diploma töreniyle mezun olup A takım kadromuza dahil edilen genç kalecimiz Emirhan Emir, profesyonel oldu. 

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu tarafından A takım kadromuza alınan 2003 doğumlu kalecimizin Emir Ailesi’nin de katıldığı imza törenine,  ALFA Direktörümüz Halit Eroğlu ve ALFA Eğitim Direktörümüz Hande Özel eşlik etti. Anne Nesibe Emir, Baba Ayhan Emir, ağabeyler Mehmet Emir ve Samet Emir ile yenge Rümeysa Emir, genç kalecimizin mutluluğuna ailecek ortak oldular. 

Duygularını “Hem ben, hem de Emirhan’ın iki ağabeyi gençliğimizde futbol oynadık ama bu imkanları hiçbir yerde bulamadık” şeklinde özetleyen Baba Ayhan Emir, “Gençler, eğer bu imkanların kıymetini bilip çok çalışırsa hedeflediği her şeye ulaşır. Yeter ki akılları karışmasın ve işine odaklansın. Evladımın bu mutlu gününde yanında olmak çok güzel” dedi. Oldukça heyecanlanan Anne Nesibe Emir de “Oğlumun maçlarını izlerken de aynı heyecanı yaşıyordum. İnanın onun gibi yoruluyordum. Sonunda mutluluğa ulaştık. Oğluma ve Altınordu’ya başarılar diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Doğum gününe denk gelen törenin kendisi için daha da anlamlı olduğunu vurgulayan Emirhan Emir ise şunları söyledi: “Hayatımın en özel anını yaşadım. Bir anda futbola başladığım ilk günden buraya kadarki bütün çalışmalarım gözümün önünden geçti. Benim için zor ancak büyük gurur verici bir yolculuk oldu. Profesyonellik aslında küçük bir adım. Asıl hayat mücadelesi şimdi başlıyor. Bana güvenen ve inanan başkanım, antrenörlerim,  ailem ve kulüp çalışanlarımızın destekleriyle çok daha büyük adımlar atacağıma inanıyorum.”’ 
 • R.H. BANDIRMASPOR: 2 - ALTINORDU: 2
  İKİ kez öne geçtiğimiz maçta iki penaltı golüyle sahadan beraberlikle ayrıldık.
 • BİR EVLADIMIZ DAHA PROFESYONEL OLDU
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 takımı oyuncumuz İlker Akar ile de profesyonel sözleşme imzaladık.
 • EROĞLU’NDAN ŞENOL GÜNEŞ’E ZİYARET
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, A Millî Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’i ziyaret etti.
 • EROĞLU: ÇOK DEĞERLİ GALİBİYET
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-0 kazandığımız Bereket Sigorta Ümraniyespor maçımızı değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 BS ÜMRANİYESPOR: 0
  LİGDE beş maçtır kaybetmeyen takımımız, rakibini Enis Destan'ın son dakikalardaki penaltı golüyle yenerek 44 puana yükselmeyi başardı.
 • ÜMRANİYESPOR MAÇINA HAZIRIZ
  ALTINORDU'muz bugün yaptığı antrenmanın ardından kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.
 • GEÇMİŞ OLSUN MERTCAN DAĞLI
  GENÇ kalecimizin sol ayağında burkulma, bağlarında yırtılma ve ödem nedeniyle başlanan tedavi süreci devam ediyor.
 • BURAK İNCE DE MİLLİ TAKIM'DA
  FURKAN Metin, Rahmi Salih Kaya ve Polat Abay'ın ardından bir evladımız daha U19 Milli Takım Hazırlık Kampı'na davet edildi.
 • ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
  SON beş maçtan 13 puan çıkaran Altınordu'muz, Ümraniyespor maçına yönelik hazırlıklarına devam ediyor.
 • PEMBE'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  KADİFEKALE Vergi Dairesi'ne yeni atanan Müdür Oktay Pembe'yi Vergi Haftası'nda ziyaret ettik.