ALTINORDU Futbol Akademisi’ndeki (ALFA) üç yıllık eğitimini tamamlayan, geçen Ocak ayında diploma töreniyle mezun olup A takım kadromuza dahil edilen genç kalecimiz Emirhan Emir, profesyonel oldu. 

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu tarafından A takım kadromuza alınan 2003 doğumlu kalecimizin Emir Ailesi’nin de katıldığı imza törenine,  ALFA Direktörümüz Halit Eroğlu ve ALFA Eğitim Direktörümüz Hande Özel eşlik etti. Anne Nesibe Emir, Baba Ayhan Emir, ağabeyler Mehmet Emir ve Samet Emir ile yenge Rümeysa Emir, genç kalecimizin mutluluğuna ailecek ortak oldular. 

Duygularını “Hem ben, hem de Emirhan’ın iki ağabeyi gençliğimizde futbol oynadık ama bu imkanları hiçbir yerde bulamadık” şeklinde özetleyen Baba Ayhan Emir, “Gençler, eğer bu imkanların kıymetini bilip çok çalışırsa hedeflediği her şeye ulaşır. Yeter ki akılları karışmasın ve işine odaklansın. Evladımın bu mutlu gününde yanında olmak çok güzel” dedi. Oldukça heyecanlanan Anne Nesibe Emir de “Oğlumun maçlarını izlerken de aynı heyecanı yaşıyordum. İnanın onun gibi yoruluyordum. Sonunda mutluluğa ulaştık. Oğluma ve Altınordu’ya başarılar diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Doğum gününe denk gelen törenin kendisi için daha da anlamlı olduğunu vurgulayan Emirhan Emir ise şunları söyledi: “Hayatımın en özel anını yaşadım. Bir anda futbola başladığım ilk günden buraya kadarki bütün çalışmalarım gözümün önünden geçti. Benim için zor ancak büyük gurur verici bir yolculuk oldu. Profesyonellik aslında küçük bir adım. Asıl hayat mücadelesi şimdi başlıyor. Bana güvenen ve inanan başkanım, antrenörlerim,  ailem ve kulüp çalışanlarımızın destekleriyle çok daha büyük adımlar atacağıma inanıyorum.”’ 
 • İLKER AKAR U18 MİLLİ TAKIM KAMPINDA
  ALFA U19/18 takımı oyuncumuz İlker Akar U18 Milli Takım kampına davet edildi.
 • ALFA 2021/22 SEZONUNU AÇTI!
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) yeni sezona oryantasyon etkinlikleriyle merhaba dedi.
 • KAMPTA İKİNCİ HAZIRLIK MAÇI
  Altınordumuz ikinci hazırlık maçını Fethiyespor ile oynadı.
 • TEŞEKKÜRLER METEHAN MİMAROĞLU
  Oyuncumuzun Adana Demirspor’a transferi tamamlandı.
 • DAMİR DUGANDZİC İLE SÖYLEŞİ
  Alman Federasyonu Yetenek Geliştirme Programı Koordinatörü Damir Dugandzic ile söyleşi.
 • ÖZKAN, TFF GENEL KURULU’NDA KONUŞMA YAPTI
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, TFF Genel Kurulu’nda Türk futboluna dair önemli bir sunum yaptı.
 • A TAKIMIMIZ TEKNE TURUYLA ENERJİ DEPOLADI
  Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden a takımımız, Somaspor ile yaptığı hazırlık maçından sonra tekne turuyla enerji depoladılar.
 • KAMPTA İLK HAZIRLIK MAÇI
  Altınordumuz ilk hazırlık maçını Somaspor ile oynadı.
 • YİĞİT EMRE ÇELTİK FORTUNA SITTARD’DA
  8 yıl boyunca kulübümüzde forma giyen Öz Kaynak oyuncularımızdan Yiğit Emre Çeltik, Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard’a transfer oldu.
 • KAMPIMIZIN İKİNCİ ETABI DEVAM EDİYOR
  A Takımımız yeni sezon öncesi kamp çalışmalarında 2. etapla devam ediyor.