TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Enis Destan (2) ve Burak İnce’nin golleriyle deplasmanda 3-0 kazandığımız Ankaraspor maçından sonra yaptığı açıklamada çıkışımızın devam ettiğini söyledi. 

“Deplasmanda 3-0 kazanmak çok önemli” vurgusu yapan Eroğlu, “Üç gencimizi Ümit Mili Takım’a göndereceğimiz bir haftada alınan galibiyet bizleri mutlu etti” dedi. Bugüne kadar Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) patentli 19 gencimizin forma giydiğini, son iki maçtaki beş golün Enis Destan ile Burak İnce’den geldiğini kaydeden Eroğlu, “ALFA idari ve teknik kadrosuna  emekleri için teşekkür ederiz. A takım ile ALFA arasındaki güçlü bağ, rekabeti ve başarıyı getirdi” diye konuştu.

Takımın artık ritmini bulduğunu da sözlerine ekleyen Eroğlu, “Yıllardır ligin ikinci yarılarında yükselen bir ivmenin sahibi oluyoruz. Bu sezon da aynı grafiği tekrarlıyoruz. Haftalardır geçtikçe gelişiyor, doğruları daha fazla yapıyor ve iyi futbolumuzu skora da yansıtıyoruz. Ankaraspor teknik adam değişikliğine gidip kadrosunu takviye ederek çıkış arayan bir rakipti. İlk yarı kısır geçti. Bunda pas trafiğini iyi yapamamamız etkili oldu. İkinci devrede ise 3-4-3’e dönüp ön alanda baskıyı kurarak rakibi hataya zorladık. Penaltı golünden sonra ise tüm hakimiyeti ele geçirdik. Galibiyette emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi. 
 • ALFA 2021/22 SEZONUNU AÇTI!
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) yeni sezona oryantasyon etkinlikleriyle merhaba dedi.
 • KAMPTA İKİNCİ HAZIRLIK MAÇI
  Altınordumuz ikinci hazırlık maçını Fethiyespor ile oynadı.
 • TEŞEKKÜRLER METEHAN MİMAROĞLU
  Oyuncumuzun Adana Demirspor’a transferi tamamlandı.
 • DAMİR DUGANDZİC İLE SÖYLEŞİ
  Alman Federasyonu Yetenek Geliştirme Programı Koordinatörü Damir Dugandzic ile söyleşi.
 • ÖZKAN, TFF GENEL KURULU’NDA KONUŞMA YAPTI
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, TFF Genel Kurulu’nda Türk futboluna dair önemli bir sunum yaptı.
 • A TAKIMIMIZ TEKNE TURUYLA ENERJİ DEPOLADI
  Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden a takımımız, Somaspor ile yaptığı hazırlık maçından sonra tekne turuyla enerji depoladılar.
 • KAMPTA İLK HAZIRLIK MAÇI
  Altınordumuz ilk hazırlık maçını Somaspor ile oynadı.
 • YİĞİT EMRE ÇELTİK FORTUNA SITTARD’DA
  8 yıl boyunca kulübümüzde forma giyen Öz Kaynak oyuncularımızdan Yiğit Emre Çeltik, Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard’a transfer oldu.
 • KAMPIMIZIN İKİNCİ ETABI DEVAM EDİYOR
  A Takımımız yeni sezon öncesi kamp çalışmalarında 2. etapla devam ediyor.
 • ALFA SPORCULARIMIZ MİLLİ TAKIM KAMPINDA
  Altınordu Futbol Akademisi'nden 8 oyuncumuz, U17 ve U16 Milli Takım kampında buluştu.