ÜLKEMİZİN futbolcu madeni Altınordu Futbol Akademisi’nde (ALFA) profesyonel imzalar ardı ardına atılıyor. TFF 1. Lig’deki Menemenspor  maçında 11’de forma giyen Emircan Gürlük ile birlikte Mehmet Ablay, Tuncay Turgay Çağman, Enes Yetim, Abdullah Soğucak ve Muhammed Berkay Kınaç da profesyonel sözleşme imzaladı.  Altı gencimizin, hayatlarının ilk imza törenine ALFA Direktörü'müz Halit Eroğlu ile birlikte ALFA Eğitim Direktörü'müz Hande Özel eşlik etti.

Son dönemde Kenan Fakılı, Emre Oymak, Tayfun Tatlı, Anıl Doyuran, Berke Kılıç, Özgür Deryol, Sami Satılmış ve Tunahan Öztürk’ün de profesyonel imza attığını hatırlatan ALFA Direktörü'müz Halit Eroğlu, “Furkan Metin ve Emirhan Emir’i diploma töreniyle A takım kadromuza uğurladık. Çok kısa bir süre içerisinde 14 gencimizle uzun vadeli sözleşmeler yaptık. Çok küçük yaşlarda aramıza katılan evlatlarımızın imza töreninde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

ALFA Eğitim Direktörü'müz Hande Özel ise gençlere başarılar dileyerek, “Altı evladımızın da ALFA’daki eğitim süreçleri devam ediyor. İnşallah onları da A takım kadromuza uğurlayacağımız günler gelecek. Herkes açısından duygusal bir gün yaşandı. Çocuklarının kariyer planlamasını kulübümüze bırakan velilerimize de ayrıca teşekkür ederiz. Birlikte çok daha güzel işler yapıp, Türk futboluna iyi birey, iyi vatandaş ve iyi futbolcular kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  • ALFA 2021/22 SEZONUNU AÇTI!
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) yeni sezona oryantasyon etkinlikleriyle merhaba dedi.
 • KAMPTA İKİNCİ HAZIRLIK MAÇI
  Altınordumuz ikinci hazırlık maçını Fethiyespor ile oynadı.
 • TEŞEKKÜRLER METEHAN MİMAROĞLU
  Oyuncumuzun Adana Demirspor’a transferi tamamlandı.
 • DAMİR DUGANDZİC İLE SÖYLEŞİ
  Alman Federasyonu Yetenek Geliştirme Programı Koordinatörü Damir Dugandzic ile söyleşi.
 • ÖZKAN, TFF GENEL KURULU’NDA KONUŞMA YAPTI
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, TFF Genel Kurulu’nda Türk futboluna dair önemli bir sunum yaptı.
 • A TAKIMIMIZ TEKNE TURUYLA ENERJİ DEPOLADI
  Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden a takımımız, Somaspor ile yaptığı hazırlık maçından sonra tekne turuyla enerji depoladılar.
 • KAMPTA İLK HAZIRLIK MAÇI
  Altınordumuz ilk hazırlık maçını Somaspor ile oynadı.
 • YİĞİT EMRE ÇELTİK FORTUNA SITTARD’DA
  8 yıl boyunca kulübümüzde forma giyen Öz Kaynak oyuncularımızdan Yiğit Emre Çeltik, Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard’a transfer oldu.
 • KAMPIMIZIN İKİNCİ ETABI DEVAM EDİYOR
  A Takımımız yeni sezon öncesi kamp çalışmalarında 2. etapla devam ediyor.
 • ALFA SPORCULARIMIZ MİLLİ TAKIM KAMPINDA
  Altınordu Futbol Akademisi'nden 8 oyuncumuz, U17 ve U16 Milli Takım kampında buluştu.