FURKAN Metin ve Emirhan Emir’i diploma töreniyle Altınordu A Takımı’mıza uğurlayan, son dönemde Emre Oymak, Tayfun Tatlı, Anıl Doyuran, Berke Kılıç, Özgür Deryol, Sami Satılmış ve Tunahan Öztürk ile profesyonel sözleşme imzalayan Altınordu Futbol Akademisi’nde (ALFA), bir mutluluk daha yaşandı. Futbola Fransa’nın Saint Etienne takımında başlayan ve yaklaşık 1,5 yıldır ALFA’da “gerçek” profesyonel futbolculuk eğitimi alan Kenan Fakılı da profesyonel sözleşmesine imza attı. 

2002 doğumlu kanat forvet pozisyonunda görev yapan Kenan Fakılı’nın imza törenine ALFA Direktörümüz Halit Eroğlu ile Eğitim Direktörümüz Hande Özel katılırken, baba Taner Fakılı, kardeş Dilhan Fakılı ve kuzen Celal Doğan da eşlik etti. ALFA Direktörümüz Halit Eroğlu, ALFA’da üst üste mutlulukların yaşandığını vurgulayarak, “Bir yandan emek verdiğimiz gençlerin profesyonel sözleşme imzalamaları ve diğer yandan da A Takım’a yükselmeleri bizler için gurur verici” dedi.

Eroğlu, 7 yıl Saint Etienne’de eğitim alan Kenan Fakılı’nın ALFA’ya 1,5 sene gibi kısa sürede adapte olduğunu belirterek, “Şimdi artık önünde çok daha zorlu bir yol var. Her zamankinden fazla çalışmalı ve istemeli ki o yolu da başarılı bir şekilde yürüsün” diye konuştu. Eğitim Direktörümüz Hande Özel de Kenan Fakılı’yı yetiştiren ailesine ve ALFA teknik ekibine teşekkür ederek, “Bir gencin profesyonel kariyerinin başlangıcına tanıklık etmek çok değerli” yorumu yaptı.  • R.H. BANDIRMASPOR: 2 - ALTINORDU: 2
  İKİ kez öne geçtiğimiz maçta iki penaltı golüyle sahadan beraberlikle ayrıldık.
 • BİR EVLADIMIZ DAHA PROFESYONEL OLDU
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 takımı oyuncumuz İlker Akar ile de profesyonel sözleşme imzaladık.
 • EROĞLU’NDAN ŞENOL GÜNEŞ’E ZİYARET
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, A Millî Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’i ziyaret etti.
 • EROĞLU: ÇOK DEĞERLİ GALİBİYET
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-0 kazandığımız Bereket Sigorta Ümraniyespor maçımızı değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 BS ÜMRANİYESPOR: 0
  LİGDE beş maçtır kaybetmeyen takımımız, rakibini Enis Destan'ın son dakikalardaki penaltı golüyle yenerek 44 puana yükselmeyi başardı.
 • ÜMRANİYESPOR MAÇINA HAZIRIZ
  ALTINORDU'muz bugün yaptığı antrenmanın ardından kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.
 • GEÇMİŞ OLSUN MERTCAN DAĞLI
  GENÇ kalecimizin sol ayağında burkulma, bağlarında yırtılma ve ödem nedeniyle başlanan tedavi süreci devam ediyor.
 • BURAK İNCE DE MİLLİ TAKIM'DA
  FURKAN Metin, Rahmi Salih Kaya ve Polat Abay'ın ardından bir evladımız daha U19 Milli Takım Hazırlık Kampı'na davet edildi.
 • ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
  SON beş maçtan 13 puan çıkaran Altınordu'muz, Ümraniyespor maçına yönelik hazırlıklarına devam ediyor.
 • PEMBE'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  KADİFEKALE Vergi Dairesi'ne yeni atanan Müdür Oktay Pembe'yi Vergi Haftası'nda ziyaret ettik.