ALTINORDU’muz erteleme maçında Royal Hastanesi Bandırmaspor’u 2-0’lık net skorla geçerken galibiyet ise genç oyuncumuz Oğulcan Ülgün’e hediye edildi. İkinci golü atan Metehan Mimaroğlu, sevincini eliyle “8” işareti yaparak yaşarken, bitiş düdüğünden sonra ise Oğulcan Ülgün’ün forması ile toplu halde objektiflere poz verildi. COVID-19 testi pozitif çıkan Oğulcan Ülgün, bir süredir izolasyon altında bulunuyordu. 
Bu arada Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ise 90 dakika bitiminde yaptığı açıklamada zorlu maç takvimi öncesindeki galibiyetin önemli olduğunu vurguladı. İlk 45 dakikada topa daha fazla sahip olan, daha etkili ve daha özgüvenli olduğumuz belirterek, “İlk devrede son paslarda doğru tercihler yapabilsek skoru daha da artırabilirdik. Maçın ikinci bölümünde pas hataları nedeniyle istediğimiz baskıyı kuramadık. Ancak rakibimize de çok pozisyon şansı tanımadık. Önemli bir maçı geride bıraktık ve yolumuza devam ediyoruz” dedi. 
 • PANDEMİ SEVGİYE ENGEL DEĞİL
  PANDEMİ nedeniyle öğretmenleriyle buluşamayan evlatlarımız, online ortamda bir araya gelip 24 Kasım'ı kutladı.
 • GİRESUNSPOR: 9 - NİĞDE ANADOLU FK: 8
  ZİRAAT Türkiye Kupası 4. turunda normal süre 0-0, uzatmalar 1-1 bitti, turu geçeni penaltılar belirledi.
 • ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
  BAŞÖĞRETMENİMİZ Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarız.
 • HAZIRLIKLARIMIZ SÜRÜYOR
  ZİRAAT Türkiye Kupası'nda Çorum FK ile karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu karşılaşmaya yönelik çalışmalarına devam etti.
 • FURKAN METİN ALKIŞLARLA UĞURLANDI
  ALTINORDU Futbol Akademisi’nde (ALFA) eğitimi sürürken TFF 1. Lig’de üç maçta başarıyla görev alan genç oyuncumuz, A Takım kadromuza diploma töreni ile uğurlandı.
 • ÇOK ÖNEMLİ FARKINDALIK GÜNÜ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15/14 takımımız, LÖSEV’in Seferihisar’da bulunan mandalina üretim alanını ziyaret ederek mandalina hasadına yardım etti.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA BAŞLADI
  ZİRAAT Türkiye Kupası'nda Çorum FK, TFF 1.Lig'de Eskişehirspor ile karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu karşılaşmalara yönelik hazırlıklarına start verdi.
 • BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ...
  İSTANBULSPOR maçı galibiyet sevincinde altı oyuncumuz yer alamasa da formalarıyla bu güzel fotoğrafa ortak oldular...
 • EROĞLU: ÇIKIŞ DEVAM EDECEK
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-0 kazandığımız İstanbulspor maçını değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 İSTANBULSPOR: 0
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimizi Furkan Çil'in golüyle yenerek maç fazlasıyla liderliğe yükseldik.