ÇAĞLAR Söyüncü, Cengiz Ünder, Berke Özer, Barış Alıcı, Alican Özfesli, Yusuf Acer, Ozan Can Oruç ve Muhammet Taha Tepe gibi yıldızları yetiştiren, Altınordu A Takımı’na Kerim Alıcı, Oğulcan Ülgün, Yusuf Yalçın Arslan, Onur Taha Takır, Ravil Tagir, Burak İnce, Muzaffer Kocaer, Yiğit Emre Çeltik, Mertcan Dağlı, Yusuf Can Esendemir ve Enis Destan’ı kazandıran Altınordu Futbol Akademisi’nde üç genç daha profesyonel dünyaya ilk adımlarını attı. ALFA U19/18 takımı oyuncularından Anıl Doyuran ve Tayfun Tatlı ile U17/16 ekibinin savunma oyuncusu Berke Kılıç, profesyonel sözleşme imzaladı. 

Gençlere başarılar dileyen ALFA Direktörümüz Halit Eroğlu, “Atılan bu imzalar aslında hayatlarında yeni bir dönemin başlangıcının işareti… Üç gencimiz ALFA’da aldıkları eğitimi, zamanı geldiğinde, hayal ettikleri Altınordu A takımı forması altında yüksek performansa dönüştürecekler. Bu süreci  çok çalışarak iyi değerlendirip, evrensel olmayı tercih ettikleri sürece futbol onların her zaman yanında olacaktır. Tüm bunların sonucunda da Çağlar, Cengiz ve Berke ağabeyleri gibi Avrupa’ya gideceklerine inanıyoruz” dedi. • MİLLİ TAKIMDA 6 ALTINORDULU
  U16 Milli Takımımızın Antalya'da gerçekleştireceği hazırlık kampı aday kadrosuna ALFA U16-17 takımımızdan Arif Şimşir, Mert Furkan Bayram, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem, Muhammed Zişan Turan davet edildi.
 • İZMİR DERBİSİ'NE HAZIRIZ
  ALTINORDU'muz, Çarşamba günü Altay ile evinde oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • ALTAY HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Lig'de Çarşamba günü İzmir Derbisi'nde Altay ile karşılaşacak olan Altınordu'muz, bu karşılaşmaya yönelik çalışmalarına start verdi.
 • EROĞLU: KAZANMAMIZ GEREKEN MAÇTI
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Adanaspor maçını değerlendirdi.
 • ADANASPOR: 5 - ALTINORDU'MUZ: 2
  LİGİN 5. haftasındaki maçta rakibimize deplasmanda mağlup olduk.
 • ADANA'YA CORENDON İLE UÇTUK
  ALTINORDU'muz, Adanaspor maçına uçuş sponsorumuzun özel tahsis ettiği uçak ile gitti.
 • ADANASPOR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADIK
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü Adanaspor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaptı.
 • NİĞDE ANADOLU FK: 0 MANİSA FK:4
  HAZIRLAYICI takımımız, lig liderini konuk ettiği karşılaşmada sahadan ne yazık ki farklı mağlup ayrıldı.
 • ATAHAN ARSLAN U17 MİLLİ TAKIMDA
  ALFA U19/18 takımımızda yer alan gencimiz Atahan Arslan U17 Millilerin hazırlık kampı aday kadrosuna çağrıldı.
 • GERİ SAYIMA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, cumartesi günü deplasmanda Adanaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına tek idmanla devam etti.