OYUNCU İZLEME
Serhat PEKMEZCİ
Şef Scout
4 Nisan 1977 İzmit doğumlu. İzmirspor, Denizlispor, Y.Salihlispor, Bergama, Akhisar Bld ve Fethiyespor’da oynadı. Celal Bayar Üniversitesi BESYO Antrenörlük Bölümü’nü bitirip Marmara BESYO’da yüksek lisans yaptı. İzmirspor, Altay, Manisaspor, Malatyaspor, Orduspor, Konyaspor ve Karşıyaka’da maç analiz uzmanlığı ve yardımcı antrenörlük görevlerinde bulundu. UEFA B Lisansına sahip. Evli, bir kız çocuk babası. Kasım 2012'dan bu yana birlikteyiz.
Müfit Alp ÖZAR
Amatör Genç Oyuncu İzleme Antr.
22 Mayıs 1974 İstanbul doğumlu. Eskişehir Anadolu Ünv. Kamu Yönetimi mezunu. Daha önce Göztepe ve Karşıyaka’da oyuncu izleme birimlerinde görev yaptı. Ajansspor başta olmak üzere çeşitli gazeteler ve TV’lerde yazarlık ve sürekli yorumculuk çalıştı. İyi derecede İngilizce biliyor. Şubat 2013'den bu yana birlikteyiz.
Orhan YÜKSEL
İzleme Antrenörü
12 Mart 1939 Adana doğumlu. Çeşitli takımlarda forma giydikten sonra Adana DS, Adana, Bandırma, Milas ve Altınordu’da teknik direktör olarak görev yaptı. Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak amacıyla futbolcu izleme görevine başladı. Çanakkalespor, Fenerbahçe, Gaziantep ve Bucaspor için oyuncu izledi. UEFA B Lisansı sahibi.
Ramazan ALTINDİŞ
İzleme Antrenörü
20 Mayıs 1951 doğumlu. İzmir Eğitim Enstitüsü mezunu.Sümerspor, PTT ve Bornova Gençlik'te futbol oynadı. Altay, Petkimspor'da oyuncu izlemede çalıştı. UEFA A lisansına sahip. Evli iki çocuk babası. Mayıs 2017'den beri birlikteyiz.
Özgür ARSLAN
İstanbul Bölge Sorumlusu
16 Şubat 1980 Sivas doğumlu. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) mezunu. Alt yapı eğitimini İzmirspor’da aldı. Fethiyespor ve Simav Eynalspor takımlarında profesyonel futbol oynadı. UEFA B Lisansına sahip. Evli.
Ceyhun KURTLAR
Güney Marmara Sorumlusu
15 Nisan 1982 Bursa doğumlu. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. Sakarya Üniversitesinde yüksek lisan yaptı. UEFA B Lisansına sahip. İnegölspor takımında profesyonel futbol oynadı. Genç Milli Takımlara seçilme başarısı gösterdi. Evli ve bir çocuk babası.
Can KAR
İstanbul Anadolu Yakası Sorumlusu
7 mayıs 1991 Bursa doğumlu. Bursaspor, Makospor ve Oyak Renault'da futbol oynadı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu. Marmara Üniversitesi'nde Eğitim Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Halen hareket ve antrenman bilimi üzerine yüksek lisansına devam ediyor. TFF C lisans sahibi, bekar.
Yiğit ÖZEN
Orta Anadolu Sorumlusu
10 temmuz 1986 Eskişehir Doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Makina mühendisi mezunu. Delikltaş ve Sağlıkspor'da oyuncu izleme görevi yaptı. Anadolu gazetesi başta olmak üzere çeşitli gazeteler ve TV’lerde yazarlık ve sürekli yorumculuk çalıştı.İngilizce biliyor. Bekar. Haziran 2017'den bu yana birlikteyiz.