İKİ Koronavirüs testinin negatif çıkmasının ardından takım antrenmanları yapmaya başlayan Altınordu'muz, hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarının uygulandığı antrenmanda 4'e 1 ve 5'e 2 pas çalışması yapan takımımız, sınırlı alan oyun ve taktik oyun ile günü noktaladı. Ekibimizde tedavi süreci devam eden Mehmet Enes Sığırcı, fizyoterapist eşliğinde antrenmanlarını sürdürdü. 
Altınordu'muz, cuma günü yapacağı çift idmanla hazırlıklarına devam edecek.


Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 19 Haziran'da yeniden başlaması planlanan lige hazır gireceklerini söyledi. Çalışmaların iyi gittiğini dile getiren Eroğlu, “Bu hafta havaların serinlemesi, istediğimiz hava şartlarının oluşmasını sağladı ve antrenman tempomuz da bu sayede arttı. Üç günlük çok verimli bir çalışma süreci yaşadık. Günler çabuk geçiyor. Lige hazırlanırken, sağlıklı ilgili her şeye dikkat ediyoruz. Kovid-19'la ilgili sıkıntı yaşamamak için tedbiri elden bırakmıyoruz. Fiziksel, mental ve taktiksel anlamda her geçen gün gelişimimiz devam ediyor” dedi. 
Koronavirüs salgını nedeniyle zorlu bir süreçten geçtiklerini ifade eden Hüseyin Eroğlu, "Ligi 19 Haziran'da başlayacak diye düşünürsek hazır olabileceğimizi söyleyebilirim. Süreç kolay geçmiyor. Her futbolcumla özel olarak da görüşüyorum. Onlara son 6 maça hazırlanmaları için katkı sağlamaya çalışıyoruz. Tesislerimiz de sahalarımız da çok güzel.  İstediklerimizi rahatlıkla yapıyoruz. İki hafta idmanları sosyal mesafeyi koruyarak yaptık. Artık normal antrenman sistemine geçtik. Her şey güzel geçiyor. Hazırlık maçı yapmayı düşünmüyoruz, çünkü bu sıkıntılı bir durum. Direkt lige konsantre olacağız” diye konuştu. • BU SEZON ÇOK ZORLU GEÇTİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 3-1 kazandığımız Giresunspor maçından sonra açıklamalar yaptı.
 • ALTINORDU'MUZ: 3 GİRESUNSPOR: 1
  RAKİBİMİZİ Yasin Ozan, Atakan Üner ve Hüsamettin Yener'in golleriyle yenerek son haftaya 36 puanla girdik.
 • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
  ALTINORDU'muz, Pazar günü evinde oynayacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.
 • 7 EVLADIMIZ NİĞDE ANADOLU FK'DA
  YENİ sezon yapılanmasına başlayan hazırlayıcı takım kadromuza ALFA'dan seçilen gençlerimiz dahil edildi.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  BUGÜN yedinci Covid-19 PCR testi yapılan ekibimiz, bir günlük iznin ardından Giresunspor karşılaşmasına yönelik hazırlıklarını sürdürdü.
 • GİRESUNSPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Pazar günü evinde oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
 • GİRESUNSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz Pazar günü evinde oynayacağı karşılaşmanın ilk antrenmanını, iki günlük iznin ardından yaptı.
 • ÇOCUK BİZİM, FUTBOLCU ALTINORDU’NUN
  EKİBİMİZİN 17 yaşındaki yıldızı Ravil Tagir’in ailesi genç oyuncunun sözleşmesini bir yıl daha uzatırken, transferle ilgili tüm kararın kulübe ait olduğunu açıkladı.
 • BATUHAN AMELİYAT OLDU
  FUTBOLCUMUZ sağ ayak fibula kemiğinde kırık nedeniyle EMOT Hastanesi'nde başarılı bir operasyon geçirdi.
 • EROĞLU: KAZANMALIYDIK
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, bu kadar etkili olduğumuz bir maçtan üç puanla ayrılmamız gerektiğini vurguladı.