LİGİN 21. haftasında Eskişehirspor ile deplasmanda oynanan maçın 34. dakikada sakatlanıp sahayı terk eden ve sağ üst adalesinde yırtık tespit edilen genç futbolcumuz Oğulcan Ülgün, bu süre zarfında 7 maçı kaçırdığını ifade ederek, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle futbola ara verdik. Bu süreçte sakatlığım tam anlamıyla geçti. Artık takımımla birlikte antrenmanlara çıkmayı bekliyorum ve formamı giyerek takıma katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Sakatlığı nedeniyle takımını tribünden takip ettiğini de belirten Ülgün, “Benim için zor bir süreç oldu. Eskişehirspor maçında zeminin karla kaplı olması nedeniyle çok zorlandım ve adalemde yırtık oluştu. İnşallah kısa süre içerisinde salgın sona erer ve tekrar futbola geri döneriz” diye konuştu.

Oğulcan Ülgün sözlerini şöyle noktaladı: “Bu sezon, daha genç oyunculardan oluşan bir kadro ile lige başladık. Takım içerisinde sakatlıklar yaşandı ve form durumumuz istediğimiz gibi gitmedi. İyi oynadığımız karşılaşmalarda ise skoru bulacak golleri bulamadık. Şimdi hedefimiz, alt sıralarla tamamen ilişkimizi kesmek ve hızla yukarıya çıkmak.” • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.