ALTINORDU'muz, küresel salgının yaşattığı olumsuz etkiye rağmen eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Tüm organizasyonu kapsayan antrenmanların ardından A Takımımız ve Altınordu Futbol Akademisi'nde (ALFA) derslerle ilgili de uzaktan eğitim başladı. Evlerinde bulunan öğrencilere, İngilizce Eğitmenimiz Ayşen Özyurt İngilizce, Psikososyal Danışmanlık Bölüm Direktörümüz Hande Özel, ALFA 1. Dönem  Psikolojik Danışmanımız Yağmur Simge Gül ve Beste Norman psikolojik performans, Marka Geliştirme Yönetmenimiz Özgür Özgürengin sosyal medya kullanımı, Medya İlişkileri Yönetmenimiz Ali Ergöçmez medya iletişimi, Sporcu Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr. Raşit Şimşek sporcu sağlığı ve sporcu beslenmesi, Dış İlişkiler Yönetmenimiz Aydın Güvenir ise Dünya futbol tarihi derslerini online olarak uzaktan eğitim modeliyle aktarılıyor. 

ALFA 2. Dönem İdari Direktörü Halit Eroğlu, antrenman programları ve online eğitimler sayesinde kriz dönemini en iyi şekilde geçirdiklerini belirterek, “Teknik ekibimiz ve eğitmenlerimizle birlikte hazırladığımız programlar uygulanmaya başladı. Fiziksel çalışmalar ve taktiksel görüntülerin yanı sıra ALFA Eğitim Müfredatı içerisinde yer alan derslerle, oyuncularımızı sürekli hazır tutuyoruz.  Takım birlikteliğini sağlıyor ve bu süreci en verimli verimli geçiriyoruz" diye konuştu.


 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.