ALTINORDU formasıyla bu sezon 24 maçta 5 gol, 3 asist yapan Okan Derici, kırmızı-lacivertli ekibimizin kazandığı puanlara önemli katkı sağladı. Hatayspor ile oynanan ligin ilk haftasında yaşadığı sakatlık nedeniyle dört maçta forma giyemediğini, bu nedenle tam performansa geçiş sürecinin uzadığını ifade eden tecrübeli orta saha oyuncusu, “Altınordu formasını giydiğim toplam 55 maçta 14 gole ulaştım. Lige dönüş ile birlikte çok daha iyi olacağım” diye konuştu.

Bu sezon ligde inişli çıkışlı bir grafik çizdiğimizi de söyleyen Okan Derici, “Sezona iyi hazırlandık ancak genç bir kadro ile bu yola çıktık. Ligdeki çoğu karşılaşmada oyun olarak çok iyi işler başarmamıza rağmen bunu skora yansıtamadık. Geriye dönüp baktığımda bu şekilde en az dört maç sayıyorum ki, bunları kazansak şimdi play-off potasında olurduk. Salgının sona ermesinden sonra tüm konsantrasyonumuzu lige verip sezonu en iyi noktada bitirmeyi hedefliyoruz” yorumu yaptı.
 
Koronavirüs önlemleri çerçevesinde Beytullah Baliç Yerleşkesi’nde karantinada olduğunu belirten Okan Derici, “Bir yandan antrenman yapıyor, diğer yandan da dikkatli bir şekilde hareket ediyorum. Tüm dünya çok önemli bir süreçten geçiyor. Herkes üzerine düşeni yaparsak, bu salgını çok daha kısa sürede bitireceğiz. Her şey bizim elimizde. İhtiyacımız olan şey, moralimizi yüksek tutmak, umudumuzu çoğaltmak, kişisel hijyenimize dikkat ederken sosyal mesafeyi korumak” dedi. • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.