ALTINORDU'muzun devre arasında TFF 3. Lig ekibi Osmaniyespor'dan kadrosuna kattığı Metehan Mimaroğlu, kariyerinde sadece BAL ve 3. Lig'de forma giydiğini ve 1. Lig'e çabuk uyum sağladığını söyledi. 

Altınordu'da aile havasının en üst düzeyde olduğunu ve kendisinin de buna çok iyi adapte ettiğini söyleyen hücum oyuncumuz Metehan Mimaroğlu, “Altınordu, çok köklü bir camia. 25 yaşındayım ve kendimi futbol olarak en iyi hisettiğim yerdeğim. Takım içerisindeki hava çok iyi ve bende burada olmaktan çok mutluyum” dedi. 

Altınordu'nun “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” mottosuna uyan bir kişilikte karakter olduğunu da söyleyen Mimaroğlu, “Burası çok iyi bir eğitim yuvası. Takımımızda bir çok genç oyuncu var ve geçmişte almış olduğu eğitimlerin avantajlarını yaşıyorlar. Bende yeteneklerimin üzerine koyuyorum ve burada çok başarılı olmak istiyorum” diye konuştu. 

Kariyerinde sadece BAL ve 3. Lig'de forma giydiğini ve TFF 1. Lig'e çabuk uyum sağladığını da belirten tecrübeli oyuncu, “Diğer liglere göre burada mücadele üst seviyede. Her takım her takımı yenebilecek kadrolara sahip. İyi yabancı ve yerli futbolcuların yer aldığı ligde bende Altınordu için elimden geleni yapıyorum. Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve ekibinin istediklerini en iyi şekilde sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Bu sezonu en iyi şekilde bitirip gelecek sezon daha iyi bir Metehan izletmek istiyorum” şeklinde konuştu. 

Metehan Mimaroğlu, bu sezon Altınordu forması altında 11 maçta ilk 11'de forma giydi ve 3 kez rakip fileleri havalandırdı.  • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.