ALTINORDU A Takım teknik ekibi ve futbolcularımız, Sporcu Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr.Raşit Şimşek tarafından Covid-19 (Korona virüs) hakkında bilgi aldı.

Beytullah Baliç Yerleşke'mizde yapılan bilgilendirme ve tavsiyeler ışığında Şimşek, virüsten korunmanın en iyi yolunun "Temizliğe önem vermek" olduğunu belirtti.

Covid-19'dan uzak durmak ve korunmak için alınması gereken tedbirlerin hayati önem taşıdığını ifade eden doktorumuz, "Sosyal izolasyon hastalığın yayılım hızında büyük bir düşüşe neden oluyor"  dedi.  

Daha az sosyalleşerek nasıl büyük bir yavaşlama yaratabileceğimizi sporcularımıza anlatan Şimşek, teknik ekibimiz ve futbolcularımıza artırılmış sosyal izolasyon ve karantina uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgilendirmelerde de bulundu.

Oyuncularımıza durumdan nasıl korunulacağını anlatan Şimşek, bulaşma yolları, korunma yöntemleri, kişisel koruyucu ekipmanlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık bir saat süren eğitimde şüpheli  COVİD-19 vakaları durumunda davranış tarzları, algoritmalar, futbolcuların liglere verilen arada uygulayacakları antrenman programlarını nasıl gerçekleştirmeleri gerektiği, izin süresince nelere dikkat etmeleri gerektiği anlatılırken uygun beslenme ve günlük yaşam tarzları hakkında tavsiyelerde bulunuldu. • OĞULCAN: FORMAMI ÇOK ÖZLEDİM
  BU sezon sakatlığı nedeniyle 19 maçta ilk 11'de forma şansı bulan genç futbolcumuz, yeşil sahaları özlediğini söyledi.
 • HEDEFİM, AVRUPA'NIN BEŞ BÜYÜK LİGİ
  GENÇ oyuncumuz Ravil Tagir, Bein Sports'da katıldığı programda kariyeri ve hedefleriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 • ONLİNE EĞİTİM MODELİ GÜNLERİ
  FUTBOL antrenmanlarının ardından, eğitim müfredatı içerisinde yer alan derslerimizi de bilgisayar üzerinden vermeye başladık...
 • ÖZKAN: ÖZE DÖNME ZAMANI
  KORONAVİRÜS'ün futbola etkisini gündeme getiren Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, önemli değişimlerin yaşanacağını vurguladı.
 • OKAN DERİCİ: HER ŞEY BİZİM ELİMİZDE
  BEYTULLAH Baliç A Takım Yerleşkesi'nde kalan tecrübeli futbolcumuz, Koronavirüs önlemlerin de herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.
 • MİMAROĞLU: KENDİMİ BULDUM
  DEVRE arasında 3. Lig ekibi Osmaniyespor'dan kadromuza kattığımız Metehan Mimaroğlu, takıma çabucak adapte olduğunu söyledi.
 • VİRÜSE KARŞI GÜÇLÜ ZİNCİR
  INSTAGRAM üzerinden başlattığımız sosyal medya farkındalık kampanyası, daha ilk gününde büyük ilgi gördü.
 • SİNAN: HERKES EVDE KALMALI
  "EVDE KAL" çağrısın uyan, süreci evinde ve spor yaparak geçiren Sinan Osmanoğlu, “Gerçekten dışarıya çıkmak zorunda olanlar dışındaki insanların şu karantinaya uymamasını anlamak çok zor” dedi.
 • ALTINORDU'MUZDA KORONA BİLGİLENDİRMESİ
  SPORCU Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr. Raşit Şimşek, COVID-19 (Korona virüs) hakkında teknik heyetimiz ve A Takım oyuncularımıza bilgilendirmede bulunuldu.
 • BOLUSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  TFF 1.Lig'de Cumartesi günü deplasmanda Boluspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maçın çalışmalarına start verdi.