ALTINORDU A Takım teknik ekibi ve futbolcularımız, Sporcu Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr.Raşit Şimşek tarafından Covid-19 (Korona virüs) hakkında bilgi aldı.

Beytullah Baliç Yerleşke'mizde yapılan bilgilendirme ve tavsiyeler ışığında Şimşek, virüsten korunmanın en iyi yolunun "Temizliğe önem vermek" olduğunu belirtti.

Covid-19'dan uzak durmak ve korunmak için alınması gereken tedbirlerin hayati önem taşıdığını ifade eden doktorumuz, "Sosyal izolasyon hastalığın yayılım hızında büyük bir düşüşe neden oluyor"  dedi.  

Daha az sosyalleşerek nasıl büyük bir yavaşlama yaratabileceğimizi sporcularımıza anlatan Şimşek, teknik ekibimiz ve futbolcularımıza artırılmış sosyal izolasyon ve karantina uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgilendirmelerde de bulundu.

Oyuncularımıza durumdan nasıl korunulacağını anlatan Şimşek, bulaşma yolları, korunma yöntemleri, kişisel koruyucu ekipmanlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık bir saat süren eğitimde şüpheli  COVİD-19 vakaları durumunda davranış tarzları, algoritmalar, futbolcuların liglere verilen arada uygulayacakları antrenman programlarını nasıl gerçekleştirmeleri gerektiği, izin süresince nelere dikkat etmeleri gerektiği anlatılırken uygun beslenme ve günlük yaşam tarzları hakkında tavsiyelerde bulunuldu. • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.