TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 0-0 sona eren Balıkesirspor maçından sonra yaptığı açıklamada Büyük Kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuza kadar yaşatmamızın önemine dikkat çekti.

"Bugün 10 Kasım, 81 yıl önce Ata’mızı ebediyete uğurladığımız gün” diyen Eroğlu, “Bugün bize düşen görev yas tutmak değil, bizi biz yapan, bu toprakları vatan yapan değerlere şartlar ne olursa olsan sahip çıkmaktır. Bizlere, Türk gençlerine güvenen Ata’mızın ruhunu, ancak bu şekilde sonsuza kadar yaşatabilir, tüm yapılanları o zaman anlamlı kılabiliriz” dedi.
 
Balıkesirspor maçında etkili bir futbol ortaya koyduğumuzu da ifade eden Eroğlu, “Maçı kazanmak için skor üretmek gerekiyor. Geçmiş haftalardaki en büyük sorunumuz buydu. Balıkesirspor karşısında da savunmada ve hücumda iyi oynadık. Oyun hakimiyetini ve pas trafiğini iyi kurup, topu sürekli üçüncü bölgede tutmayı başardık. Bir topumuz direkten dönerken, çok sayıda net pozisyona girdik.  Evinde beşte beş yapan, coşkulu bir rakibe karşı yapılması gereken her şeyi yaptık ancak gol atamayınca üç puana ulaşamıyorsunuz. Bugün üç puan değil fakat ciddi moral-motivasyon kazandık” dedi.
 • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.