TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 0-0 sona eren Balıkesirspor maçından sonra yaptığı açıklamada Büyük Kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuza kadar yaşatmamızın önemine dikkat çekti.

"Bugün 10 Kasım, 81 yıl önce Ata’mızı ebediyete uğurladığımız gün” diyen Eroğlu, “Bugün bize düşen görev yas tutmak değil, bizi biz yapan, bu toprakları vatan yapan değerlere şartlar ne olursa olsan sahip çıkmaktır. Bizlere, Türk gençlerine güvenen Ata’mızın ruhunu, ancak bu şekilde sonsuza kadar yaşatabilir, tüm yapılanları o zaman anlamlı kılabiliriz” dedi.
 
Balıkesirspor maçında etkili bir futbol ortaya koyduğumuzu da ifade eden Eroğlu, “Maçı kazanmak için skor üretmek gerekiyor. Geçmiş haftalardaki en büyük sorunumuz buydu. Balıkesirspor karşısında da savunmada ve hücumda iyi oynadık. Oyun hakimiyetini ve pas trafiğini iyi kurup, topu sürekli üçüncü bölgede tutmayı başardık. Bir topumuz direkten dönerken, çok sayıda net pozisyona girdik.  Evinde beşte beş yapan, coşkulu bir rakibe karşı yapılması gereken her şeyi yaptık ancak gol atamayınca üç puana ulaşamıyorsunuz. Bugün üç puan değil fakat ciddi moral-motivasyon kazandık” dedi.
 • KATAR’DA 3'TE 2 YAPTIK
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15, U14 ve U13 takımlarımız, Katar’da düzenlenen Tri Series Cup'ın ilk gününde iki galibiyet ve bir mağlubiyet aldı.
 • CENTİLMENLİK SPONSORUMUZ KİP OLDU
  ALTINORDU'muz ile ülkemizin önde gelen erkek giyim markası arasındaki iş birliği başladı.
 • EROĞLU: DEĞERLERE SAHİP ÇIKMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Balıkesirspor maçında sonra yaptığı açıklamada Ulu Önderimizi sonsuza dek yaşatmanın önemine dikkat çekti.
 • BALIKESİRSPOR: 0 ALTINORDU'MUZ: 0
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta, bu sezon evinde 5'te 5 yapan rakibimizle golsüz berabere kaldık.
 • SELÇUK'TA ŞENLİK VAR
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızda eğitim gören çocuklarımız, İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde AFO Şenliği'nde bir araya geldi.
 • "DURMA HAREKET ET"
  DOKUZ Eylül Üniversitesi ile el ele verip düzenlediğimiz etkinlikte TİP 1 diyabetli çocukları sporla buluşturduk.
 • 3 TAKIM 3 KUPA
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın son gününde rakiplerini yenerek şampiyon oldular.
 • U12'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, ASKF U12 Ligi'nde karşılaştığı İzmirgücüspor'u 2-1 mağlup etti.
 • ATA'MIZI SAYGIYLA ANDIK
  ULU Önder'imizi aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı ve özlemle andık...
 • ÇOCUKLARIMIZ ÇEYREK FİNALDE
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın ikinci gününde de kayıpsız geçerek çeyrek finale kaldı.