ANKARA'da düzenlenen Ankara Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın kapanış gününde, çeyrek final, yarı final ve finaldeki rakiplerini yenerek şampiyon oldular.

Büyük Ankara Oteli Sahaları'nda oynanan karşılaşmalarda çocuklarımız 8 maçta 8 galibiyet aldı.

Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız çeyrek final Bursa Fethiye İdman Yurdu U12 takımını 3-0 yendi. Yarı Final maçında Kasırgaspor U12 Takımını 2-0 yenen ekibimiz, final maçında Konyaspor U12 takımını 5-0 yenerek turnuvayı birinci olarak tamamladı. 

Bursa Fethiye İdman Yurdu  maçında gollerimizi 12 ve 15. dakikada Adem Ali Barkın, 30'da Ege Baş attı. Yarı finalde Kasırgaspor ile karşılaşan ekibimizin golünü 10. dakikada Adem Ali Barkın atarken rakip takım 5. dakikada kendi kalesine gol attı. 

Finalde Konyaspor maçında gollerimizi 2 ve 5.dakikada Bertuğ İbrahimoğlu 4'de Adem Ali Barkın 26 ve 27. dakikada Ege Baş attı. 

Bu sonuçla çocuklarımız kupanın sahibi oldu.

Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U11 takımımız çeyrek finalde rakibi Kasırgaspor U11 Takımını 2-1 yendi. Rakibin golü 14. dakikada geldi. Yarı final maçında Eryamanspor U11 Takımını 8-1 yenen takımımız final maçında Ankaragücü U11 takımını 1-0 yenerek, turnuvayı birinci olarak tamamladı.

Kasırgaspor maçında gollerimizi 16. dakikada Celal Akkoyun ve 30'da Mehmet Ayaz Uysal attı. Eryamanspor maçında gollerimizi 3. dakikada Mert May, 5, 6 ve 7'de Oktay Ergun, 8'de Mehmet Ayaz Uysal, 22'de Celal Akkoyun, 24’te Miraç Örçen ve 28'de Gürkan Ezgin Toy attı. Rakibin golü 16. dakikada geldi.

Finalde karşılaştığımız Ankaragücü karşısında gollümüzü 3. dakikada Oktay Ergun attı. Finaldeki rakibini de yenen çocuklarımız Atatürk Kupası’nın sahibi oldu.

Altınordu Futbol Okulları (AFO) U10 takımımız çeyrek finalde 68 Aksaray Belediyespor U10 Takımını 7-0 yendi. Yarı Finalde Ankaragücü U10 Takımını 6-4 yenen çocuklarımız final maçında Bursaspor U10 Takımını 2-0 yenerek şampiyon oldular.

68 Aksaray Belediyespor maçında gollerimizi 2. dakikada Altay Biçer, 4'de Kuzey Yıldız, 5. ve 9. dakikada Süleyman Seymen Akyar, 10'da Tardu Karayıldırım, 15'te İrfan Güntekin ve 16'da Tuna Gaskar kaydetti. 

Ankaragücü U10 takımı karşısında gollerimizi 4'te İrfan Güntekin, 15 ve 18'de Ali Taha Kabadayı, 22'de Süleyman Seymen Akyar, 29'da Burak Yılmaz ve 30'da Tuna Gaskar attı. 

Rakibin golleri 6, 19, 23 ve 25. dakikada geldi. Finalde karşılaştığı rakibi Bursaspor karşısında gollerimizi 14. dakikada Ali Taha Kabadayı ve 27'de Kuzey Yıldız kaydetti.

Ekibimiz bu sonuçla turnuvanın galibi oldu. • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.