ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) U12 Ligi'nde mücadele ettiği İzmirgücüspor’u 2-1 yenerek namağlup liderliğini devam ettirdi.

Bornova Tatlı Mustafa Stadyumu’nda oynanan karşılaşmada galibiyeti getiren gollerimizi 5 ve 43. dakikada Fikri Aylesel attı. Rakibin tek golü 49'da geldi.

1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Saim Sarp Bodur (1) (Dk.25 Ege Can Taşyurt) – Arda Aydın (2) (Dk. 25 Efe Uymur), Yiğit Fidan (4) (Dk. 45 Abdullah Talha Aktay), Mehmet Sarp Yelman (3) (Dk.45 Bektaş Aksu), Ata Gür (6), Ahmet Cemil (7) (Dk.45 Mustafa Önür), Orhan Uğur (11) (Dk.25 Enes Duruş) ve Fikri Aylesel (9) kadrosuyla mücadele etti.

Ekibimizde Kuzey Sapaz, Arda Yılmaz, Egemen Işın, Faruk Karayakalı, Emre İnal, Eren Kaya, Bertuğ İbrahimoğlu, Enes Aydemir, İbrahim Esen, Adem Solak, Adem Ali Barkın ve Ege Baş Ankara'da düzenlenen Atatürk turnuvasına katıldıkları için takımda yer almadı.

Ekibimiz 9. hafta maçında Bucaspor ile mücadele edecek. • KATAR’DA 3'TE 2 YAPTIK
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15, U14 ve U13 takımlarımız, Katar’da düzenlenen Tri Series Cup'ın ilk gününde iki galibiyet ve bir mağlubiyet aldı.
 • CENTİLMENLİK SPONSORUMUZ KİP OLDU
  ALTINORDU'muz ile ülkemizin önde gelen erkek giyim markası arasındaki iş birliği başladı.
 • EROĞLU: DEĞERLERE SAHİP ÇIKMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Balıkesirspor maçında sonra yaptığı açıklamada Ulu Önderimizi sonsuza dek yaşatmanın önemine dikkat çekti.
 • BALIKESİRSPOR: 0 ALTINORDU'MUZ: 0
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta, bu sezon evinde 5'te 5 yapan rakibimizle golsüz berabere kaldık.
 • SELÇUK'TA ŞENLİK VAR
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızda eğitim gören çocuklarımız, İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde AFO Şenliği'nde bir araya geldi.
 • "DURMA HAREKET ET"
  DOKUZ Eylül Üniversitesi ile el ele verip düzenlediğimiz etkinlikte TİP 1 diyabetli çocukları sporla buluşturduk.
 • 3 TAKIM 3 KUPA
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın son gününde rakiplerini yenerek şampiyon oldular.
 • U12'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, ASKF U12 Ligi'nde karşılaştığı İzmirgücüspor'u 2-1 mağlup etti.
 • ATA'MIZI SAYGIYLA ANDIK
  ULU Önder'imizi aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı ve özlemle andık...
 • ÇOCUKLARIMIZ ÇEYREK FİNALDE
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın ikinci gününde de kayıpsız geçerek çeyrek finale kaldı.