ULU Önder’imiz Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yılında büyük bir saygı ve özlemle andık. Aziz Ata’mız için Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşke'mizde,  Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Tesisleri'mizde törenler düzenledik. 

Metin Oktay Yerleşke'mizde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan anma törenini Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19 oyuncumuz Alperen Selvi sundu. ALFA 2. Dönem İdari Direktörümüz Halit Eroğlu ve 1.Dönem Kaleci Baş Antrenörümüz Hüseyin Yenikaya’nın Atatürk anısına yaptığı konuşmayla devam eden tören, ALFA U19 takım oyuncumuz Barışcan Işık Altunbaş ve Tayfun Tatlı'nın okuduğu şiirlerin ardından son buldu.

Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Tesisleri'mizde düzenlenen törende futbol okulu çocuklarımız Aziz Ata’mız ile ilgili çeşitli şiirler okurken, günün öneminin altını çizen konuşmalar yapıldı ve Ata'mızın heykelinin altına karanfiller bırakıldı.

Tri Series Cup için Katar'da bulunan ALFA U15, U14 ve U13 takımlarımız da Ata'mızı anmayı ihmal etmedi. Çocuklarımız ve teknik ekibimiz, Aspire Academy tesislerinde saat tam 09:05’de 2 dakikalık saygı duruşu gerçekleştirildi.

Başkent Ankara'da turnuva için bulunan Niğde Anadolu FK Futbol Okulu öğrencileri de Anıtkabir'i ziyaret ederek yaşamları boyunca unutmayacakları bir gün geçirdi. Elleri kalplerinde müthiş anlamlı görüntüler veren çocuklar, Ata'mızı saygıyla andı. • KATAR’DA 3'TE 2 YAPTIK
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15, U14 ve U13 takımlarımız, Katar’da düzenlenen Tri Series Cup'ın ilk gününde iki galibiyet ve bir mağlubiyet aldı.
 • CENTİLMENLİK SPONSORUMUZ KİP OLDU
  ALTINORDU'muz ile ülkemizin önde gelen erkek giyim markası arasındaki iş birliği başladı.
 • EROĞLU: DEĞERLERE SAHİP ÇIKMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Balıkesirspor maçında sonra yaptığı açıklamada Ulu Önderimizi sonsuza dek yaşatmanın önemine dikkat çekti.
 • BALIKESİRSPOR: 0 ALTINORDU'MUZ: 0
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta, bu sezon evinde 5'te 5 yapan rakibimizle golsüz berabere kaldık.
 • SELÇUK'TA ŞENLİK VAR
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızda eğitim gören çocuklarımız, İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde AFO Şenliği'nde bir araya geldi.
 • "DURMA HAREKET ET"
  DOKUZ Eylül Üniversitesi ile el ele verip düzenlediğimiz etkinlikte TİP 1 diyabetli çocukları sporla buluşturduk.
 • 3 TAKIM 3 KUPA
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın son gününde rakiplerini yenerek şampiyon oldular.
 • U12'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, ASKF U12 Ligi'nde karşılaştığı İzmirgücüspor'u 2-1 mağlup etti.
 • ATA'MIZI SAYGIYLA ANDIK
  ULU Önder'imizi aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı ve özlemle andık...
 • ÇOCUKLARIMIZ ÇEYREK FİNALDE
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın ikinci gününde de kayıpsız geçerek çeyrek finale kaldı.