ULU Önder’imiz Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yılında büyük bir saygı ve özlemle andık. Aziz Ata’mız için Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşke'mizde,  Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Tesisleri'mizde törenler düzenledik. 

Metin Oktay Yerleşke'mizde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan anma törenini Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19 oyuncumuz Alperen Selvi sundu. ALFA 2. Dönem İdari Direktörümüz Halit Eroğlu ve 1.Dönem Kaleci Baş Antrenörümüz Hüseyin Yenikaya’nın Atatürk anısına yaptığı konuşmayla devam eden tören, ALFA U19 takım oyuncumuz Barışcan Işık Altunbaş ve Tayfun Tatlı'nın okuduğu şiirlerin ardından son buldu.

Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Tesisleri'mizde düzenlenen törende futbol okulu çocuklarımız Aziz Ata’mız ile ilgili çeşitli şiirler okurken, günün öneminin altını çizen konuşmalar yapıldı ve Ata'mızın heykelinin altına karanfiller bırakıldı.

Tri Series Cup için Katar'da bulunan ALFA U15, U14 ve U13 takımlarımız da Ata'mızı anmayı ihmal etmedi. Çocuklarımız ve teknik ekibimiz, Aspire Academy tesislerinde saat tam 09:05’de 2 dakikalık saygı duruşu gerçekleştirildi.

Başkent Ankara'da turnuva için bulunan Niğde Anadolu FK Futbol Okulu öğrencileri de Anıtkabir'i ziyaret ederek yaşamları boyunca unutmayacakları bir gün geçirdi. Elleri kalplerinde müthiş anlamlı görüntüler veren çocuklar, Ata'mızı saygıyla andı. • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.