A Takım teknik heyetimiz, Niğde Anadolu FK antrenmanını izleyerek evlatlarımıza moral verdi. Hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarını Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde sürdürdü. Core çalışmasıyla antrenmana başlayan gençlerimiz, pas çalışmasının ardından sınırlı alan oyun ve taktik oyunla günü noktaladı.

Niğde Anadolu FK'nın iki gündür Kuşadası'nda kamp yaptığını ve onlara destek vermek için idmanı ziyaret ettiklerini belirten A Takım Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, “Hazırlayıcı takımımızı, yakından takip ediyoruz. Ekip şu an adaptasyon sürecinde ve mücadeleyi sonuca yansıtamıyor. Yaş ortalaması çok genç. Onlara moral verme anlamında A Takım teknik ekibimiz olarak ziyarete geldik. Niğde Anadolu FK, süreç içerisinde çok başarılı olacak. Çocuklarımızın bu süreci ve zorlukları yaşayarak gelişim göstermeleri bizim için önemli. Çünkü bu proje, A takımımızın transfer politikasını da olumlu yönde etkileyecek” dedi.

Genç teknik adam Burhan Alıcı'nın gelişime açık ve başarılı bir antrenör olduğunu söyleyen Eroğlu, “Çok genç teknik direktörler Avrupa'da başarılı olup vitrine çıkıyorlar. Burhan hocamız da bizim misyon ve vizyonumuzu bilen, sistem, bilgi ve donanımlarıyla yakından tanıdığımız bir arkadaşımız. Bu süreçte başarılı olacağını söyleyebilirim” diye konuştu. • KATAR’DA 3'TE 2 YAPTIK
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15, U14 ve U13 takımlarımız, Katar’da düzenlenen Tri Series Cup'ın ilk gününde iki galibiyet ve bir mağlubiyet aldı.
 • CENTİLMENLİK SPONSORUMUZ KİP OLDU
  ALTINORDU'muz ile ülkemizin önde gelen erkek giyim markası arasındaki iş birliği başladı.
 • EROĞLU: DEĞERLERE SAHİP ÇIKMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Balıkesirspor maçında sonra yaptığı açıklamada Ulu Önderimizi sonsuza dek yaşatmanın önemine dikkat çekti.
 • BALIKESİRSPOR: 0 ALTINORDU'MUZ: 0
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta, bu sezon evinde 5'te 5 yapan rakibimizle golsüz berabere kaldık.
 • SELÇUK'TA ŞENLİK VAR
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızda eğitim gören çocuklarımız, İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde AFO Şenliği'nde bir araya geldi.
 • "DURMA HAREKET ET"
  DOKUZ Eylül Üniversitesi ile el ele verip düzenlediğimiz etkinlikte TİP 1 diyabetli çocukları sporla buluşturduk.
 • 3 TAKIM 3 KUPA
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın son gününde rakiplerini yenerek şampiyon oldular.
 • U12'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, ASKF U12 Ligi'nde karşılaştığı İzmirgücüspor'u 2-1 mağlup etti.
 • ATA'MIZI SAYGIYLA ANDIK
  ULU Önder'imizi aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı ve özlemle andık...
 • ÇOCUKLARIMIZ ÇEYREK FİNALDE
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın ikinci gününde de kayıpsız geçerek çeyrek finale kaldı.