A Takım teknik heyetimiz, Niğde Anadolu FK antrenmanını izleyerek evlatlarımıza moral verdi. Hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarını Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde sürdürdü. Core çalışmasıyla antrenmana başlayan gençlerimiz, pas çalışmasının ardından sınırlı alan oyun ve taktik oyunla günü noktaladı.

Niğde Anadolu FK'nın iki gündür Kuşadası'nda kamp yaptığını ve onlara destek vermek için idmanı ziyaret ettiklerini belirten A Takım Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, “Hazırlayıcı takımımızı, yakından takip ediyoruz. Ekip şu an adaptasyon sürecinde ve mücadeleyi sonuca yansıtamıyor. Yaş ortalaması çok genç. Onlara moral verme anlamında A Takım teknik ekibimiz olarak ziyarete geldik. Niğde Anadolu FK, süreç içerisinde çok başarılı olacak. Çocuklarımızın bu süreci ve zorlukları yaşayarak gelişim göstermeleri bizim için önemli. Çünkü bu proje, A takımımızın transfer politikasını da olumlu yönde etkileyecek” dedi.

Genç teknik adam Burhan Alıcı'nın gelişime açık ve başarılı bir antrenör olduğunu söyleyen Eroğlu, “Çok genç teknik direktörler Avrupa'da başarılı olup vitrine çıkıyorlar. Burhan hocamız da bizim misyon ve vizyonumuzu bilen, sistem, bilgi ve donanımlarıyla yakından tanıdığımız bir arkadaşımız. Bu süreçte başarılı olacağını söyleyebilirim” diye konuştu. • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.