TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 20 Ekim Pazar günü Altay ile oynanacak İzmir derbisinin her açıdan ülkemize örnek olmasını istediğini söyledi. İzmir derbilerinde yıllardır istatistiksel bir üstünlüğe sahip olduğumuzu belirten Eroğlu, “Kağıt üzerindeki bu üstünlüğümüzü sahaya yansıtmalıyız. Hedefimize odaklandık ve kazanmak istiyoruz. Ancak yüzyıllık kulüpler olarak, ülkemize örnek bir derbi yaşatmak, kazanmaktan çok daha önemli” dedi.

Altay’ın deneyimli ve çıkışta bir ekip olduğunun altını çizen Eroğlu, “İki takımı da her açıdan çok zorlu bir 90 dakika bekliyor.  Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. Sezon başı TSYD Kupası’nda yendiğimizi rakibimizi yine yenebilecek kalite ve düzeydeyiz. Derbiler, her zaman farklı motivasyonlarla oynanır. Bu motivasyona sahibiz. Kazanmak ve çıkışa geçerek puan cetvelinde hedeflediğimiz noktaya doğru adımlarımızı atmak istiyoruz” diye konuştu.

Altay Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar’ın herkesin takdir ettiği bir futbol adamı olduğunu da ifade eden Eroğlu, “Yıllara dayanan bir dostluğumuz var ve yaptıklarını her zaman dikkatle takip ediyorum.  Görev yaptığı her takımda her şeyden önce güzel ve modern futbol oynatıyor. İzmir derbisi bence, bu açıdan bile seyredilmeye değer. Maçın bitiş düdüğünün ardından herkesin aklında sadece futbolun güzelliklerinin kalmasını diliyorum” yorumu yaptı.
 • KATAR’DA 3'TE 2 YAPTIK
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15, U14 ve U13 takımlarımız, Katar’da düzenlenen Tri Series Cup'ın ilk gününde iki galibiyet ve bir mağlubiyet aldı.
 • CENTİLMENLİK SPONSORUMUZ KİP OLDU
  ALTINORDU'muz ile ülkemizin önde gelen erkek giyim markası arasındaki iş birliği başladı.
 • EROĞLU: DEĞERLERE SAHİP ÇIKMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Balıkesirspor maçında sonra yaptığı açıklamada Ulu Önderimizi sonsuza dek yaşatmanın önemine dikkat çekti.
 • BALIKESİRSPOR: 0 ALTINORDU'MUZ: 0
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta, bu sezon evinde 5'te 5 yapan rakibimizle golsüz berabere kaldık.
 • SELÇUK'TA ŞENLİK VAR
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızda eğitim gören çocuklarımız, İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde AFO Şenliği'nde bir araya geldi.
 • "DURMA HAREKET ET"
  DOKUZ Eylül Üniversitesi ile el ele verip düzenlediğimiz etkinlikte TİP 1 diyabetli çocukları sporla buluşturduk.
 • 3 TAKIM 3 KUPA
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın son gününde rakiplerini yenerek şampiyon oldular.
 • U12'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, ASKF U12 Ligi'nde karşılaştığı İzmirgücüspor'u 2-1 mağlup etti.
 • ATA'MIZI SAYGIYLA ANDIK
  ULU Önder'imizi aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı ve özlemle andık...
 • ÇOCUKLARIMIZ ÇEYREK FİNALDE
  ANKARA Cumhuriyet Kupası'nda AFO U10, ALFA U11 ve ALFA U12 takımlarımız, turnuvanın ikinci gününde de kayıpsız geçerek çeyrek finale kaldı.