TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 20 Ekim Pazar günü Altay ile oynanacak İzmir derbisinin her açıdan ülkemize örnek olmasını istediğini söyledi. İzmir derbilerinde yıllardır istatistiksel bir üstünlüğe sahip olduğumuzu belirten Eroğlu, “Kağıt üzerindeki bu üstünlüğümüzü sahaya yansıtmalıyız. Hedefimize odaklandık ve kazanmak istiyoruz. Ancak yüzyıllık kulüpler olarak, ülkemize örnek bir derbi yaşatmak, kazanmaktan çok daha önemli” dedi.

Altay’ın deneyimli ve çıkışta bir ekip olduğunun altını çizen Eroğlu, “İki takımı da her açıdan çok zorlu bir 90 dakika bekliyor.  Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. Sezon başı TSYD Kupası’nda yendiğimizi rakibimizi yine yenebilecek kalite ve düzeydeyiz. Derbiler, her zaman farklı motivasyonlarla oynanır. Bu motivasyona sahibiz. Kazanmak ve çıkışa geçerek puan cetvelinde hedeflediğimiz noktaya doğru adımlarımızı atmak istiyoruz” diye konuştu.

Altay Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar’ın herkesin takdir ettiği bir futbol adamı olduğunu da ifade eden Eroğlu, “Yıllara dayanan bir dostluğumuz var ve yaptıklarını her zaman dikkatle takip ediyorum.  Görev yaptığı her takımda her şeyden önce güzel ve modern futbol oynatıyor. İzmir derbisi bence, bu açıdan bile seyredilmeye değer. Maçın bitiş düdüğünün ardından herkesin aklında sadece futbolun güzelliklerinin kalmasını diliyorum” yorumu yaptı.
 • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.