ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen U12 Cup Turnuvası'nın 3. gününde rakibi Göztepe U12'yi yenerek şampiyon oldu. 

Atatürk Stadı'nda düzenlenen ve her takımın A ve B olarak ikiye ayrıldığı organizasyonda U12'lerimiz, Göztepe U12'yi  4 – 2 ve 4 - 3'lük skorlarla mağlup etti. 

U12 A ekibimizin golünü 5. dakikada Bertuğ İbrahimoğlu, 39 ve 48. dakikalarda Ege Baş, 49. dakikada ise Enes Aydemir attı. 

Rakibin golleri 29. ve 30. dakikada geldi. 

1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Kuzey Sapaz (1), Arda Aydın (2), Yiğit Fidan (4), Emre İnal (3), Enes Aydemir (6) Adem Solak (8), Bertuğ İbrahimoğlu (7) ve Ege Baş (9) kadrosuyla mücadele etti. 

Emre İnal sarı kart gördü.

U12 B takımımızın gollerini 3. dakikada Orhan Uğur, 6. ve 21. dakikada Fikri Aylesel, 27. dakikada Bertuğ İbrahimoğlu attı. 

Rakibin golleri 5, 23 ve 68.dakikada geldi. 

1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Arda Yılmaz (1), Efe Uymur (2), Eren Kaya (4), Mehmet Sarp Yelman (3), İbrahim Esen (6), Orhan Uğur (8), Ahmet Cemil Gürel  (7) ve Fikri Aylesel (9) kadrosuyla mücadele etti.



  • ALFA'DA ANTRENMAN MAÇI
    ALTAY maçı hazırlıklarını sürdüren A takımımız, bugünkü idmanda U18/19 ekibimiz ile antrenman karşılaşması yaptı.
  • EVLATLARIMIZA MORAL ZİYARETİ
    A takım teknik ekibimiz, hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK'nın antrenmanını izleyip moral aşıladı.
  • EROĞLU: İZMİR'E YAKIŞSIN
    TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Altay ile oynanacak derbi maçın her açıdan ülkemize örnek olmasını diledi.
  • ALTAY HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
    ALTINORDU'muz, pazar günü oynayacağı İzmir derbisinin çalışmalarına devam etti.
  • NİĞDE ANADOLU FK HEDEFİNE ODAKLANDI
    BİR haftalık kamp için Kuşadası'na gelen hazırlayıcı takımımız, Bandırmaspor hazırlıklarına başladı.
  • U17 MİLLİ TAKIM'DA ÜÇ ALTINORDULU
    U17 Milli Takımımızın 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında Lüksemburg'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu müsabakaları aday kadrosuna üç oyuncumuz dahil edildi.
  • U18 MİLLİLER KAYBETTİ
    U15 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Uluslararası Üçlü Turnuva'daki ikinci maçında Çek Cumhuriyeti'ne 3-0 yenildi. Oyuncumuz Rahmi Salih Kaya ise 90 dakika sahada kaldı.
  • İZMİR DERBİSİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI
    ALTINORDU'muz, bir günlük aranın ardından Altay maçı çalışmalara start verdi.
  • İLKE'NİN ÖDÜLÜNÜ ALDIK
    MODERN pentatloncumuz İlke Özyüksel'in Sporun Enleri Ödülü'nü İzmir'de törenle teslim aldık.
  • U15 MİLLİ TAKIM'INA 6 ALTINORDULU
    U15 Milli Takımımızın 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosuna Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Arda Kırgıl, Hasan Berat Kayalı, Furkan Yöntem ve Muhammed Zişan Turan davet edildi.