ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen U12 Cup Turnuvası'nın 3. gününde rakibi Göztepe U12'yi yenerek şampiyon oldu. 

Atatürk Stadı'nda düzenlenen ve her takımın A ve B olarak ikiye ayrıldığı organizasyonda U12'lerimiz, Göztepe U12'yi  4 – 2 ve 4 - 3'lük skorlarla mağlup etti. 

U12 A ekibimizin golünü 5. dakikada Bertuğ İbrahimoğlu, 39 ve 48. dakikalarda Ege Baş, 49. dakikada ise Enes Aydemir attı. 

Rakibin golleri 29. ve 30. dakikada geldi. 

1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Kuzey Sapaz (1), Arda Aydın (2), Yiğit Fidan (4), Emre İnal (3), Enes Aydemir (6) Adem Solak (8), Bertuğ İbrahimoğlu (7) ve Ege Baş (9) kadrosuyla mücadele etti. 

Emre İnal sarı kart gördü.

U12 B takımımızın gollerini 3. dakikada Orhan Uğur, 6. ve 21. dakikada Fikri Aylesel, 27. dakikada Bertuğ İbrahimoğlu attı. 

Rakibin golleri 5, 23 ve 68.dakikada geldi. 

1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Arda Yılmaz (1), Efe Uymur (2), Eren Kaya (4), Mehmet Sarp Yelman (3), İbrahim Esen (6), Orhan Uğur (8), Ahmet Cemil Gürel  (7) ve Fikri Aylesel (9) kadrosuyla mücadele etti. • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.
 • 19 MAYIS İÇİN TURNUVA
  A takımımız, milli bayramımız için masa futbolu turnuvası düzenledi, şampiyonluğa Kerim Alıcı-Yasin Ozan ikilisi ulaştı.
 • İLK GÜNKÜ GİBİ COŞKUYLA
  KURTARICIMIZ Gazi Mustafa kemal Atatürk'ün 101 yıl önce yaktığı meşalenin ışığında yürüyor ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.
 • ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek iki grup halinde aerobik koşu yaptı.
 • TAKIMIMIZ DAYANIKLILIK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine özenle dikkat ederek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı gerçekleştirdi.