ALTINORDU Futbol Akademisi’nde (ALFA) U11, U12 ve U13 takımlarımız yeni sezona törenle “merhaba” dedi. Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki açılış törenine Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’ın yanı sıra idari ve teknik kadrolarımız ile personelimiz katıldı.

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, evlatlarımıza hitaben yaptığı konuşmada çalışmanın önemine vurgu yaparak, "Hayallerinize ulaşmak için çok çalışarak farkınızı ortaya koymanız ve kendinizi geliştirip bol tekrar yapmanız gerekiyor. Fiziğe dayalı bir iş yaptığınız için disiplinli olmalı, uykunuza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz" ifadelerini kullandı.

"Sizler seçilmiş çocuklarsınız" vurgusu yapan Özkan, "Sizi buraya getiren ayırıcı özellikleriniz var. Önce temel futbol eğitimi alacaksınız. Sonra ayırıcı özellikleriniz ön plana çıkacak. İleri futbol döneminde ise takım oyununa ait gelişimleriniz başlayacak. Herkes başarmak için kendini zorlayacak. Başarı ancak böyle gelir" diye konuştu.

"Bizler çok çalışıyoruz ve sadece bu işi yapıyoruz" diye velilere seslenen Özkan, "Biz bu çocukları çok seviyoruz. Buranın temelinde bu vatanın çocuklarına güvenmek var. Onlara sizler kadar iyi bakacağımıza söz veriyoruz" ifadelerini kullandı. • TAKTİK ÇALIŞTIK
  OSMANLISPOR ile karşılaşacak Altınordu'muz, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına devam etti.
 • U17'YE ÜÇ MİLLİ
  ÖZGÜR Deryol, Efe Mustafa Çetin ve Sarper Çağlar, İstanbul'da yapılacak olan UEFA Assist Turnuvası aday kadrosuna çağrıldı.
 • KUPADA RAKİBİMİZ 1922 KONYASPOR
  ZİRAT Türkiye Kupası 3. eleme turu kura çekimi bugün yapıldı.
 • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına bir günlük iznin ardından start verdi.
 • U14’LERİMİZ 2-0 KAZANDI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 Takımımız, Elit U14 Ligi Elit 2. Grup'ta sezonun 2. maçında Göztepe U14 Takımını 2-0 yendi.
 • U16’LARIMIZ FARKLI YENDİ:4-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, Elit U16 Ligi Elit 2. Grup'ta sezonun ikinci maçında Göztepe U16 takımını 4-1 yendi.
 • U15'LERİMİZDEN NET SKOR:3-0
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Elit U15 Ligi'nde Göztepe U15 takımını 3-0 yendi.
 • EROĞLU: ÇOK KRİTİK BİR GALİBİYET
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 4-1 sona eren Eskişehirspor maçını değerlendirdi.
 • BURAK İNCE TARİHE GEÇTİ
  ESKİŞEHİRSPOR maçında skoru 4-1'e getiren golü atan oyuncumuz, TFF 1. Lig tarihinin en genç golcüsü oldu.