İZMİR İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ile karşılıklı ziyarette bulunduk. Önce İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Altınordu Futbol Akademisi İdari Direktörümüz Halt Eroğlu, Kurumsal Yönetim Yönetmenimiz Meltem Altınel, Psikolojik Performans Bölüm Direktörümüz Hande Özel ve Sporcu Özlük İşleri Yönetmenimiz Funda Atik, yaklaşan eğitim-öğretim yılı öncesinde Yaşhi ile makamında bir araya geldi. Orhunbilge, ziyaretin sonunda Yahşi’ye üzerinde geçmişten bugüne armalarımızın olduğu özel çerçeve hediye etti. Bir gün sonra ise Yahşi, oğlu Akif’i de yanına alarak Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’ne geldi ve incelemelerde bulundu.  Altınordu’muzdaki sisteme hayran kaldığını söyleyen Yahşi, “Tamamen yerli ve milli olan Türkiye’nin Altınordu’suna Milli Eğitim olarak katkı vermek bizim için çok önemli” dedi. Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ise Yahşi’ye teşekkür ederek “ALFA çatısı altındaki gençlerimizin eğitimleri bizler için çok önemli. Bu konuda Sayın Yahşi’ye tüm bilgileri aktardık” diye konuştu. Özkan, ziyaretin sonunda İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ve oğlu Akif Yahşi'ye üzeride isimlerinin yazılı olduğu Altınordu formaları hediye etti.


 • TAKTİK ÇALIŞTIK
  OSMANLISPOR ile karşılaşacak Altınordu'muz, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına devam etti.
 • U17'YE ÜÇ MİLLİ
  ÖZGÜR Deryol, Efe Mustafa Çetin ve Sarper Çağlar, İstanbul'da yapılacak olan UEFA Assist Turnuvası aday kadrosuna çağrıldı.
 • KUPADA RAKİBİMİZ 1922 KONYASPOR
  ZİRAT Türkiye Kupası 3. eleme turu kura çekimi bugün yapıldı.
 • OSMANLISPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, TFF 1.Lig'de 5.hafta maçında deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarına bir günlük iznin ardından start verdi.
 • U14’LERİMİZ 2-0 KAZANDI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 Takımımız, Elit U14 Ligi Elit 2. Grup'ta sezonun 2. maçında Göztepe U14 Takımını 2-0 yendi.
 • U16’LARIMIZ FARKLI YENDİ:4-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, Elit U16 Ligi Elit 2. Grup'ta sezonun ikinci maçında Göztepe U16 takımını 4-1 yendi.
 • U15'LERİMİZDEN NET SKOR:3-0
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Elit U15 Ligi'nde Göztepe U15 takımını 3-0 yendi.
 • EROĞLU: ÇOK KRİTİK BİR GALİBİYET
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 4-1 sona eren Eskişehirspor maçını değerlendirdi.
 • BURAK İNCE TARİHE GEÇTİ
  ESKİŞEHİRSPOR maçında skoru 4-1'e getiren golü atan oyuncumuz, TFF 1. Lig tarihinin en genç golcüsü oldu.