İZMİR İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ile karşılıklı ziyarette bulunduk. Önce İcra Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Altınordu Futbol Akademisi İdari Direktörümüz Halt Eroğlu, Kurumsal Yönetim Yönetmenimiz Meltem Altınel, Psikolojik Performans Bölüm Direktörümüz Hande Özel ve Sporcu Özlük İşleri Yönetmenimiz Funda Atik, yaklaşan eğitim-öğretim yılı öncesinde Yaşhi ile makamında bir araya geldi. Orhunbilge, ziyaretin sonunda Yahşi’ye üzerinde geçmişten bugüne armalarımızın olduğu özel çerçeve hediye etti. Bir gün sonra ise Yahşi, oğlu Akif’i de yanına alarak Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’ne geldi ve incelemelerde bulundu.  Altınordu’muzdaki sisteme hayran kaldığını söyleyen Yahşi, “Tamamen yerli ve milli olan Türkiye’nin Altınordu’suna Milli Eğitim olarak katkı vermek bizim için çok önemli” dedi. Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ise Yahşi’ye teşekkür ederek “ALFA çatısı altındaki gençlerimizin eğitimleri bizler için çok önemli. Bu konuda Sayın Yahşi’ye tüm bilgileri aktardık” diye konuştu. Özkan, ziyaretin sonunda İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ve oğlu Akif Yahşi'ye üzeride isimlerinin yazılı olduğu Altınordu formaları hediye etti.


 • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.