OKULLARIN tatile girmesinin ardından Futbol Okulları'mızın düzenlediği Karne Şenliği Turnuvası, coşkuyla sona erdi. Pazartesi günü başlayan ve dört gün süren organizasyonda bin 600 öğrencimiz Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde keyif dolu maçlar oynadı. 121 futbol okulunun yer aldığı organizasyonda 408 maç oynanırken, futbolseverler 1480 gol izleme fırsatı buldu. Çocuklarımız sahada hünerlerini gösterirken, velilerimiz de bu heyecana tribünden ortak oldu.

2007-2008-2009 doğumlu öğrencilerimizin yer aldığı şenlik, Alaşehir, Atatürk Lisesi, Aydın, Bayındır, Bergama, Bornova AVR, Cengizhan Mahalesi, Çine, Denizli, Evka-2, Gaziemir, Gaziemir Merkez, Gelendost, Gördes, İncirliova, Karabağlar, Kiraz, Kurtköy-Pendik, Manavgat, Menderes, Milas, Salihli, Seferihisar, Söke, Torbalı, Yatağan ve Yeni Girne Futbol Okulları'mızdan 76 takımımızın mücadelesine sahne oldu.

4 gün süren turnuvanın çocuklar için çok keyifli geçtiğini belirten Altınordu Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan," İkinci etabı tamamladık. Çocuklarımızın mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Bizler de onlar gibi çok keyif alıyoruz. 25 Haziran'da 2007 doğumlu öğrencilerimizin yer alacağı elit kamplarımız başlıyor. Öğrencilerimizin aralarından en iyi olanları seçeceğiz. Doğru organizasyonlarla işimizi ciddi şekilde yapıyoruz. Bu toprakların çocuklarına inananlar olarak onlar için her şeyi yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.