ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U13 Takımımız, İzmir ASKF U13 Ligi Play-Off B grubunda karşılaştığı Çamdibispor'u 5-1 yendi. Miniklerimiz, statü gereği tek maç üzerinden oynanan ligde bu galibiyetle önemli bir avantaj elde etti. 

İzmir Atatürk Stadı'nın 2'Nolu yan sahasında oynanan karşılaşmada gollerimizi 3.dakikada Furkan Emin Kaçmaz, 15'de Kerim Göle, 26'da Burak İngenç, 44'de Deha Bayramoğlu ve 57'de Hümeyir Albayrak kaydetti. Çamdibispor'un tek golü 31. dakikada geldi.  Asistlerimizi Sercan Demirkıran, Kerim Göle ve Emir Erkul'dan geldi. 

Ekibimiz bu sonuçla Çamdibispor ve Karşıyaka Gümüşpalaspor'un bulunduğu gruba galibiyetle başlayarak final için bir adım öne geçti.

1-4-3-3 dizilişi ile sahada yer alan ekibimiz Mirza Yalçın (1) - Arda Kutluer (2) (Dk.50 Ata Cem Karakıvrak), Fırat Başkaya (4), Muharrem Çizgili (5), Mümeyir Albayrak (3), Muharrem Emir Erkul (6), Ege Arslan (8) (Dk. 30 Deha Bayramoğlu), Burak İngenç (8), Kerim Göle (7) (Dk.30 Arda Karaca), Sercan Demirkıran (11) (Dk.30 Tibet Dorukçay) ve Furkan Emin Kaçmaz (9) (Dk.36 Aybars Gök) kadrosuyla mücadele etti.

Takımımızda Ensar Sultansuyu, Sabahattin Emir Boz, Burak Gültekin, Emirhan Aslan, İbrahim Ataş, Arif Asaf Gültekin kadro limiti nedeniyle kadroda yer almadı.

İzmir ASKF 1. tur gruplarında 14 maçta, 12 galibiyet ve 2 mağlubiyetle grubunu 36 puanla lider tamamlayarak Play-Off grubuna katılım hakkı elde eden çocuklarımız, 19- 30 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Play-off grup müsabakalarına grubunu lider bitirmesi durumunda final etabına yükselecek. • ÖNCE ANTRENMAN SONRA İZİN
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, bugün sabah ve öğleden sonra iki idman yapıp sonra hafta sonu tatiline çıktı.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarına devam etti.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.
 • ALTINORDU'MUZ ÇİFTE ANTRENMAN YAPTI
  KORONAVİRÜS önlemlerine büyük özen gösteren ekibimiz, sabah ve öğleden sonra iki idmana çıktı.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLADI
  ALTINORDU'muz iki günlük iznin ardından Koronavirüs önlemlerine dikkat ederek haftanın ilk antrenmanını yaptı.
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  RAMAZAN Bayramı'nın, yine birlikte geçireceğimiz günlerin habercisi olması dileğiyle, başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz.
 • TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz, bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
 • TAKIM HALİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, yaklaşık iki ay aradan sonra ilk kez takım idmanı yaptı.
 • ÖNCE TEST SONRA ANTRENMAN
  ALTINORDU'muzda bugün ikinci Covid-19 PCR testi yapıldı, daha sonra ise takımımız gruplar halinde aerobik koşu idmanında çıktı.
 • KORONA'YA DİKKAT, ÇALIŞMAYA DEVAM
  ALTINORDU'muz Koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek gruplar halinde kas kuvveti ve dayanıklılık idmanı yaptı.