ALTINORDU Futbol Okulları Bodrum Sorumlumuz Kanat Özsert, omurilik felçlileri için düzenlenen ve dünyanın her noktasında aynı anda başlayan koşu Wings for Life’ta Altınordu’muzu temsil etti. Daha önce Bodrum Ultra Maraton (10 km) ve Globalrun Bodrum (5 km) koşularına da katılan Özsert, Wings for Life’ta bu kez “koşamayanlar için” göğsündeki Altınordu armasıyla koştu. 25 yaşındaki antrenörümüz, 24,14 kilometrelik derecesiyle güzel bir başarı da elde etti.

“Çocuklarımıza örnek olmak için koşuyorum” diyen Kanat Özsert, “Altınordu, sadece bir futbol kulübü değil, aynı zamanda bir eğitim kurumu. Çocuklarımıza yalnızca futbol değil, her konuda örnek olmamız gerekiyor. Onlara sporun bir yaşam biçimi olduğunu göstermeli, rol model olmalı ve farkındalıklarını artırmalıyız. Wings for Life işte bu düşüncemin bir ürünü olarak ortaya çıktı. Çocuklarımız için koşuyor ve onlara yaptıkları her şeyi toplumsal fayda eksenine oturtmalarını anlatarak değil, yaparak gösteriyorum” dedi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Kanat Özsert, uzmanlık alanının futbol olmasına rağmen farklı sporlarla ilgilendiğini de sözlerine ekleyerek, “Bana göre iyi birey ve iyi vatandaş olmanın ilk adımı, spor yapmak. Spor insanı kendinle ve toplumla barıştırıyor, paylaşımcı yönünün artırıyor, yüzünün gülmesini sağlıyor. Biz büyükler sözlerimizle değil, yaptıklarımızla örnek olmalı ve çocuklarımıza dünyanın güzel taraflarını yaşayarak anlatmalıyız” diye konuştu. • BARCELONA VE PSG İLE OYNUYORUZ
  ALFA U14 Takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup'ta dünyaya futbolunun iki deviyle karşılaşacak.
 • BİLİM VE ÇOCUK ŞENLİĞİ'NE KATILDIK
  ALFA U11 ve U12 takımlarımız, Bornova Belediyesi ve TÜBİTAK iş birliğinde Bornova Büyükpark'ta düzenlenen etkinlikte çok güzel ve yararlı bilgiler edindi.
 • 49. MİLLİMİZ EFE KAAN
  U15 Milli Takımımız, İsviçre ile oynadığı ikinci hazırlık maçından 4-1 mağlup ayrıldı. Oyuncumuz Efe Kaan Yıldız, ilk 11'de forma giyerek kulübümüzün 49. Milli futbolcusu oldu.
 • U15'LERİMİZ FİNALDE
  ALFA U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası'ndaki son maçında Trabzonspor ile 2-2 berabere kalarak grubunu lider tamamladı. Gençlerimiz Cuma günü Beşiktaş ile kupa mücadelesi verecek.
 • U11'LERİMİZ 6-1 GALİP
  ALFA U11 Takımımız, İzmir ASKF U11 Ligi'nde Bucaspor'u farklı yendi.
 • MÜTHİŞ KEYİFLİ BİR GÜN
  ALFA U13 takımı oyuncularımız, önce 3D film izledi sonra çarpışan arabalara binip eğlenceli saatler geçirdi.
 • AMPUTE KAHRAMANLAR İLE BULUŞTUK
  AVRUPA şampiyonu ve Dünya ikincisi Ampute Milli Takımımız ile U17 ve U19 Elit Ligi’ni zirvede geçen gençlerimiz, Dokuz Eylül Üniversitesi’ndeki söyleşide buluştu.
 • SASALI'DA FUTBOL COŞKUSU
  SASALI İlköğretim Okulu ile birlikte düzenlediğimiz 19 Mayıs Turnuvası'nda birbirinden heyecanlı maçlar oynanırken çocuklar çok güzel üç gün geçirdi.
 • EROĞLU: ALTINORDU BİR PROJE KULÜBÜ
  TEKNİK Direktörümüz, Türk futbolundaki temel sorunun sürdürülebilirlik olduğunu vurgulayıp, kulübümüzün çok kısa bir sürede kendi çarklarını çeviren örnek bir yapıda olacağını söyledi.
 • U15'LERİMİZ FARKLI KAZANDI:5-0
  ALFA U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası'ndaki ikinci maçında MKE Ankaragücü U15'i 5-0 yendi.