BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’i Ankara'da ziyaret etti.

Altınordu’da cimnastik branşına büyük önem verildiğini vurgulayan Özkan,  “300’e yakın spor okulu öğrencimiz var ve her geçen gün daha da büyüyoruz.  Artık 102 merkezde futbol eğitimi alan 7 binin üzerindeki çocuğumuza da cimnastik ve atletizm dersleri vereceğiz. Altınordu Futbol Okulları yerine Altınordu Spor Okulları  adını kullanmaya başlayacağız. En büyük dileğimiz tabandan Türk sporuna yeni cimnastikçiler yetiştirmek ve Ferhat Arıcan’ın Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda madalya almasına katkıda bulunmak. Bunun için özel bir ekip kurduk ve hedefe ulaşacağız; çünkü inanıyor ve çok çalışıyoruz” dedi. 

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise futbolda Türkiye’nin bir numaralı altyapı organizasyonunu kuran Altınordu’nun cimnastikte de aynı hedefi koymasının heyecanını yaşadıklarını belirterek, “Takdir etmemek mümkün değil.  Bizim de sizlerin deneyimlerinden faydalanacağımızı düşünüyorum. Özellikle Türkiye’nin çok önemli sporcusu Ferhat Arıcan’a olan destekleriniz ve hedefleriniz bizi çok mutlu etti. Bizler de cimnastiğin daha ileri gidebilmesi için elimizden gelen desteği  vermeyi hazırız. İyi bir sporcu olan Coşkun Boncuk'u antrenör yaparak sporcuları güvenli ellere emanet ettiniz" ifadesini kullandı. 

Özkan, Başkan Çelen'e üzerinde isminin yazılı olduğu Altınordu forması da hediye etti. • HEYECAN DOLU TURNUVA
  U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarınların Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
 • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.
 • PENDİK CUP BAŞLIYOR
  ALFA U12 takımımız, Yarınların Yıldızları Turnuvası'nda oynamak üzere İstanbul'a hareket etti.