BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’i Ankara'da ziyaret etti.

Altınordu’da cimnastik branşına büyük önem verildiğini vurgulayan Özkan,  “300’e yakın spor okulu öğrencimiz var ve her geçen gün daha da büyüyoruz.  Artık 102 merkezde futbol eğitimi alan 7 binin üzerindeki çocuğumuza da cimnastik ve atletizm dersleri vereceğiz. Altınordu Futbol Okulları yerine Altınordu Spor Okulları  adını kullanmaya başlayacağız. En büyük dileğimiz tabandan Türk sporuna yeni cimnastikçiler yetiştirmek ve Ferhat Arıcan’ın Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda madalya almasına katkıda bulunmak. Bunun için özel bir ekip kurduk ve hedefe ulaşacağız; çünkü inanıyor ve çok çalışıyoruz” dedi. 

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise futbolda Türkiye’nin bir numaralı altyapı organizasyonunu kuran Altınordu’nun cimnastikte de aynı hedefi koymasının heyecanını yaşadıklarını belirterek, “Takdir etmemek mümkün değil.  Bizim de sizlerin deneyimlerinden faydalanacağımızı düşünüyorum. Özellikle Türkiye’nin çok önemli sporcusu Ferhat Arıcan’a olan destekleriniz ve hedefleriniz bizi çok mutlu etti. Bizler de cimnastiğin daha ileri gidebilmesi için elimizden gelen desteği  vermeyi hazırız. İyi bir sporcu olan Coşkun Boncuk'u antrenör yaparak sporcuları güvenli ellere emanet ettiniz" ifadesini kullandı. 

Özkan, Başkan Çelen'e üzerinde isminin yazılı olduğu Altınordu forması da hediye etti. • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.