BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’i Ankara'da ziyaret etti.

Altınordu’da cimnastik branşına büyük önem verildiğini vurgulayan Özkan,  “300’e yakın spor okulu öğrencimiz var ve her geçen gün daha da büyüyoruz.  Artık 102 merkezde futbol eğitimi alan 7 binin üzerindeki çocuğumuza da cimnastik ve atletizm dersleri vereceğiz. Altınordu Futbol Okulları yerine Altınordu Spor Okulları  adını kullanmaya başlayacağız. En büyük dileğimiz tabandan Türk sporuna yeni cimnastikçiler yetiştirmek ve Ferhat Arıcan’ın Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda madalya almasına katkıda bulunmak. Bunun için özel bir ekip kurduk ve hedefe ulaşacağız; çünkü inanıyor ve çok çalışıyoruz” dedi. 

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise futbolda Türkiye’nin bir numaralı altyapı organizasyonunu kuran Altınordu’nun cimnastikte de aynı hedefi koymasının heyecanını yaşadıklarını belirterek, “Takdir etmemek mümkün değil.  Bizim de sizlerin deneyimlerinden faydalanacağımızı düşünüyorum. Özellikle Türkiye’nin çok önemli sporcusu Ferhat Arıcan’a olan destekleriniz ve hedefleriniz bizi çok mutlu etti. Bizler de cimnastiğin daha ileri gidebilmesi için elimizden gelen desteği  vermeyi hazırız. İyi bir sporcu olan Coşkun Boncuk'u antrenör yaparak sporcuları güvenli ellere emanet ettiniz" ifadesini kullandı. 

Özkan, Başkan Çelen'e üzerinde isminin yazılı olduğu Altınordu forması da hediye etti. • SERİYE DEVAM:3-0
  U18 Millilerimiz Karadağ'ı 3-0 mağlup ederken, oyuncumuz Atakan Gündüz maçta 1 gol attı.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  16 Aralık Pazar günü deplasmanda Boluspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maça yönelik hazırlıklarına devam etti.
 • U12'LERİMİZ ALMANYA'DA
  ALFA ekibimiz, 7. kez düzenlenecek Weihnachtscup’a katılacak, ayrıca bir dizi özel maça çıkacak.
 • EGE KUPASI İNCELEMESİ
  İNGİLTERE U16 Milli Takım yetkilileri, 14 maçın 10'unun oynayacağı Metin Oktay Tesisleri'nde incelemelerde bulunmak üzere İzmir'e geldi.
 • OĞULCAN'DAN MÜJDELİ HABER
  MENİSKÜS ve kıkırdak sorunu nedeniyle ameliyat olan genç oyuncumuzun, ligin ikinci yarısına yetişeceği açıklandı.
 • DR. ZEREN'E TEŞEKKÜRLER
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu üyelerimiz, yıllardır kulübümüze önemli destekler veren Op.Dr.Bülent Zeren'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • İTO BAŞKANI ÖZGENER'E ZİYARET
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir Ticaret Odası Başkanı ve yönetimine, organizasyonumuz ile Uluslararası U12 İzmir Cup hakkında bilgiler verdi.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  16.hafta maçında Boluspor'la deplasmanda karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarını sürdürüyor...
 • ÜÇ GENCİMİZ 11'DE BAŞLADI
  U18 Millilerimiz Bosna Hersek'i Zagrep'te 2-1 mağlup ederken, gençlerimiz Atakan Gündüz gol attı, Atalay Yıldırım ise ikinci golün asistini yaptı.
 • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  BOLUSPOR ile Pazar günü deplasmanda oynayacağımız maça yönelik hazırlıklara bir günlük iznin ardından başladık.