TÜRKİYE'nin en büyük futbol okulları organizasyonuna sahip olan Altınordu'muzun, hafta sonunda düzenlediği Şubat 2 Futbol Okulu Turnuvası'nda adeta şölen yaşandı. 
Forum Bornova'nın karşısında yeni hizmete giren tesislerimizde ilk kez yapılan organizasyonda, 750 öğrenci 112 karşılamaya çıkarken, turnuvada Cumartesi günü 2005-2006 ve 2007, Pazar günü ise 2008-2009 ve 2010 doğumlular yer aldı. 
Çiğli AOSB, Menderes, Gaziemir, Namık Kemal Lisesi, Büyükpark, Bayraklı, Atakent, Evka 2, Karabağlar, Yeşilyurt Merkez, Bornova ve Ulukent-Harmandalı futbol okullarından toplam 51 ekibin futbol dolu mücadelesine sahne olan maçlarda öğrencilerimiz tüm hünerlerini sergilerken, futbolun büyük heyecanını ve gol sevinçleri yaşadı. 
Altınordu Bölge Futbol Okulları Yönetmenimiz Aykut Turan, Bornova'da çok ciddi yapılanma içerisinde olduğumuzu ve yeni tesislerimizde yeni futbolcu adayları yetiştireceklerini belirterek, "750 öğrencimiz iki gün boyunca futbol dolu bir gün geçirdi. Çocuklarımız yeni tesislerimizde çok maç yaparak tecrübe kazandı. Her ay bu tarz turnuvaları gerçekleştirerek çocuklarımızın her zaman daha fazla heyecan yaşamasını  istiyoruz. Turnuvalarımızın sorunsuz geçmesini sağlayan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.  • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.