ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U14 takımımız, 5 önemli özel maç için Almanya’ya gitti. Gençlerimiz, ilk maçını pazar günü saat 15:45’te Stuttgart ile oynayacak. Pazartesi günü 16:00’da Reutlingen ile karşılaşacak ekibimiz, 21 Şubat Çarşamba ise Bayern Münih önünde yine saat 16:00’da zorlu bir sınav verecek. 23 Şubat Cuma Karlsruher ile kozlarını paylaşacak takımımız, son sınavına cumartesi günü Hoffenheim karşısında çıkacak.  U14’lerimiz bu yoğun maç programı arasında ise UEFA Youth League’deki Bayern Münih-Real Madrid maçını izleyip, Porsche Müzesi’ni ziyaret edecek.

Kafilemizde Halit Eroğlu (Genel Kaptan), Murat Korkmaz (Sportif Etkinlikler Yönetmeni), Erdinç Görgülü (U14 Takım Antrenörü), Muhammet Uğur Gençoğlu (U14 Yardımcı Antrenörü), Onur Akın (U14 Kaleci Antrenörü), Umut Keren (Malzeme Sorumlusu), Sezgin Aydın (Masör) ile şu futbolcularımız bulunuyor: Atahan Arslan, Berat Aktaş, Mustafa Kocabaş, Yiğit Efedemir, Tugay Güner, Burak İnce, Atacan Büyükeke, Muhammed Mustafa Pınarcı, Burak Özduman, Utku Büyükköse, Muhammed Mustafa Özbay, Serhat Öztaşdelen, Umut Keseci, Ayberk Karapo, Kaan Onaran, Çağdaş Şendur, Uğurhan Bingöl, Ali Bingöller, Kaan Çolak, Kerem Erdem.
 • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.