TÜRKİYE'nin en büyük futbol okulları organizasyonuna sahip olan Altınordu'muz, öğrencilerimizi hafta sonunda düzenleyeceği Şubat 2 Futbol Okulu Turnuvası'nda buluşturacak. Forum Bornova'nın karşısında yeni hizmete giren tesislerde yapılacak organizasyonda, 750 öğrenci cumartesi ve pazar günü futbol dolu saatler geçirecek. Cumartesi günü 2005-2006 ve 2007, pazar günü ise 2008-2009 ve 2010 doğumluların mücadele edeceği turnuvada Çiğli AOSB, Menderes, Gaziemir, Namık Kemal Lisesi, Büyükpark, Bayraklı, Atakent, Evka 2, Karabağlar, Yeşilyurt Merkez, Bornova ve Harmandalı futbol okullarımız yer alacak. Toplam 51 ekibin futbol dolu mücadelesine sahne olacak turnuvada öğrencilerimiz tüm hünerlerini sergilerken, futbolun büyük heyecanını da yaşayacak. "Yeşilyurt'tan sonraki ikinci futbol okulları üssümüz Bornova'da böyle bir organizasyon yapmak çok önemli" vurgusu yapan Altınordu Bölge Futbol Okulları Yönetmenimiz Aykut Turan,"750 öğrencimiz iki gün boyunca futbola doyacak. Amacımız; çocuklarımızın daha çok maç yaparak tecrübe kazanmaları ve birbirleriyle kaynaşmaları. Bu tür turnuvaların sayısını artırarak çocuklarımıza her zaman daha fazla heyecan yaşatmak istiyoruz" diye konuştu. • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.