ALTINORDU Futbol Okulları’mızın (AFO) düzenlediği Sömestr Turnuvası bugün yapılan maçlarla sona erdi. Yeşilyurt Sait Altınordu Yerleşkesi'ndeki turnuvaya 2004-2010 arası doğumlu çocuklarımız katıldı. 20 Ocak Cumartesi gününden bu yana süren turnuvada bugüne kadar yaklaşık 300'e yakın maç oynanırken, 850'ye yakın gol atıldı. Müthiş organizasyonda hem çocuklarımız futbola doydu, hem de aileler heyecan dolu saatler yaşadı.

Merkez Futbol Okul öğrencilerimizin mücadele ettiği turnuvanın final etabında antrenörlerimiz kendi takımlarını oluşturdu. 2004 doğumlularda "Timsahlar", 2005'de "Lüferler", 2006'da "Portakallar", 2007'de "Yavru Kaplanlar", 2008'de "Kurabiyeler", 2009'da "Ejderler" ve 2010'da ise "Golcüler" ekipleri şampiyon oldu.

836 çocuğumuzun katıldığı turnuva şampiyon olan takımlara sertifikalarını Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) İdari Direktörü Hasib Ertürk ve Yeşilyurt Merkez AFO Direktörü Kural Altıntaş verdi.

"Futbol okullarımız bizim en çok değer verdiğimiz kurumumuz" diyen Altıntaş, "Çocuklarımız ne kadar çok maç yaparsa gelişimleri de o kadar iyi oluyor. Umuyorum hem eğlenceli hem de öğretici bir turnuva düzenledik” dedi. • DÜELLO BİZİM: 4-3
  U14 Takımımız Almanya'daki ilk hazırlık maçında VFB Stuttgart'ı mağlup etti.
 • GAZİANTEP'E HAZIRIZ
  ALTINORDU'muz salı günü deplasmanda oynayacağı maçın İzmir'deki son çalışmasını yaptı.
 • BORNOVA'DA FUTBOL ŞÖLENİ
  ALTINORDU'muzun hafta sonunda düzenlediği futbol okulu turnuvasında 750 öğrenci 112 karşılaşmaya çıktı.
 • U18'LERİMİZDEN GOL ŞOV:6-0
  ELİT U19 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Samsunspor'u rahat geçti, liderliğini sürdürdü.
 • U12'LER FARKA KOŞTU:6-0
  ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U12 Takımımız, Bergama Belediyespor'u Batuhan Güner (3), Tibet Durakçay, Kerim Göle ve Batuhan Pınarlı'nın golleriyle mağlup etti.
 • U17'LERİMİZ 4-1 KAZANDI
  ELİT U17 Ligi'nde mücadele eden takımımız, Samsunspor'u farklı yenmesini bildi.
 • U16'LARIMIZ GALİP:3-1
  U16 Elit Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, evinde oynadığı Teleset Mobilya Akhisarspor maçını kazanıp, liderliğini sürdürdü.
 • U15'LERİMİZ FIRTINA GİBİ: 5-1
  ELİT U15 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Teleset Mobilya Akhisarspor'u etkili oyunuyla farklı yendi.
 • FİNALE DOĞRU ADIM ADIM
  U13 takımı oyuncularımızın forma giydiği Fevzi Çakmak Ortaokulu, Türkiye Finalleri grup maçlarına kaldı.
 • U13'LER AĞABEYLERİ İÇİN OYNADI:1-1
  U14 takımımızın Almanya'da olması nedeniyle bugün Teleset Mobilya Akhisarspor'a karşı bir alt yaş takımımız mücadele etti.