ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U15 Takımımız, özel maçta Beşiktaş U15 takımını 1-0 mağlup etti. Beşiktaş Fulya Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada tek golümüzü 9. dakikada Burak İnce kaydetti.

Ekibimiz sahada Muhammet Demirci (Dk.41 Efe Kaan Yıldız) - Berkant Gündem (Dk.41 Tuncay Çağman), Murat Altay (Dk.61 Enes Yetim), Özgür Deryol, Serkan Kayıkçı, Efe Mustafa Çetin (Dk.64 Ahmet Öztürk), Ufuk Birdal (Dk.50 Fırat Bilici), Burak İnce, Abdullah Soğucak, Sarper Çağlar(Dk.61 Yusufhan Çalık) ve Berkay Güntay kadrosuyla mücadele etti.

AFMO U16 Takımımız, Beşiktaş U16 takımını 3-0 yendi. Beşiktaş Fulya Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada gollerimizi 54 ve 56. dakikada Yiğit Emre Çeltik kaydederken diğer golümüzü henüz ilk dakikada Beşiktaşlı oyuncu kendi kalesine attı.

Ekibimiz maçta Nahit Camkeser (Dk. 40 Emir Bayram Can) - Melih Çalışkan, Anıl Doyuran (Dk.45 Tunahan Öztürk), Salih Kaya (Dk.52 Eren Akgüney), Ravil Tagirov (Dk.67 Yusuf Tepe), Tayfun Tatlı (Dk.58 Ömer İmamoğlu), Furkan Metin, Yiğit Emre Çeltik,  Alperen Başkonak (Dk.47 Enis Destan), Alihan Şentürk (Dk.50 Fatih Uzun) ve Polat Abay kadrosuyla mücadele etti.







  • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN:3-0
    U13 Gelişim Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, ikinci yarıda bulduğu üç gol ile Karşıyaka U13 takımını mağlup etti.
  • ÇOCUKLARDAN BÜYÜK HEYECAN
    ALTINORDU Bölge Futbol Okulları Elitler Turnuvası, bugün 37 okuldan 1.300 öğrencimizin katılımıyla başladı.
  • FUTBOL, COŞKU, TEMPO
    SASALI İlkokulu'nun Şehitler anısına Sasalı Futbol Tesisleri'nde düzenlediği Minikler Futbol Turnuvası'nda ikinci gün geride kalırken 4 takımızda çeyrek final'e kaldı.
  • PUANLAR PAYLAŞILDI
    ANTALYA'da düzenlenen Türkiye finalleri ilk maçında, U15 takımımız Bursaspor ile 1-1 berabere kaldı.
  • BU TOPRAKLARIN GENÇLERİNDEN...
    ALTINORDU'muz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayram'ını Sait Altınordu Tesisleri, Metin Oktay Yerleşkesi ve Türkiye Şampiyonası için Antalya'da bulunan U15, U17 ve U18 takımlarımızın da katılımlarıyla coşkuyla kutladı.
  • DÖRT FUTBOLCUMUZUN AY-YILDIZ GURURU
    SALİH Kavrazlı, Polat Abay, Furkan Metin ve Rahmi Salih Kaya U16 Milli Takım formasıyla Avusturya'ya karşı 11'de görev yaptı.
  • RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU
    ANTALYA'da düzenlenecek Türkiye finallerinde A Grubu'nda yer alan U15 Takımımız, ilk maçını Cumartesi günü saat 10:00'da Bursaspor ile oynayacak.
  • SASALI'DA FUTBOL ŞENLİĞİ
    SASALI İlkokulu'nun Altınordu'muzun da desteğiyle düzenlediği Minikler Futbol Turnuvası'nda 4 takımımız yer aldı.
  • U20 MİLLİ TAKIM'A 2 ALTINORDULU
    MAURİCE Revello Turnuvası aday kadrosuna A Takımımızdan Alican Özfesli ve Barış Alıcı çağrıldı.
  • AVRUPA BİLETİ İÇİN...
    SPOR Toto Elit U19 1. Ligi'ni lider bitiren U18 takımımız, pazar günü Süper Kupa finalindeki rakibi Bursaspor'u yenerse bir kez daha UEFA Youth League'de ülkemizi temsil edecek.