TÜRKİYE'nin en büyük futbol okulları organizasyonuna sahip olan Altınordu'muzun, 3 gün sürecek olan futbol okulları turnuvası 280 takımın katılımı ile başladı.

Ülkemizin dört bir yanından gelip Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde düzenlenen Sömestr Turnuvası’na katılan çocuklarımızın heyecanı gözlerinden okundu. Toplam 3 bin 400 öğrencimizin mücadele ettiği dev organizasyonda futbolcu adayları, yıl boyunca elde ettikleri kazanımları gözler önüne sererken, futbolun büyük coşkusunu yaşadı. Öğrencilerin aileleriyle birlikte gün boyu doyasıya zaman geçirdiği tesislerimizde, Denizli ABFO'dan gelen kız futbolcu adayı Rabia Ün ise turnuvaya gelen taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazandı. TRT Spor turnuvadan canlı yayın yaptı.

Altınordu Bölge Futbol Okulları Yönetmeni Aykut Turan, “Türkiye'nin Altınordu'su olarak Türkiye'nin en büyük turnuvasını yapıyoruz. Altınordu Bölge Futbol Okulları bünyesinde bulunan 5 bin öğrencimizin 3 bin 400'ü bugün burada. Mevsim kış olmasına rağmen çok güzel bir havada maçlar oynanıyor. 280 takım 3 gün boyunca 900 maç yapacak. İsmet Orhunbilge Tesisleri'miz bu turnuva için büyük bir şans. Üç gün boyunca turnuvanın yanı sıra futbol okulu antrenörlerimize sosyal medya yönetimi, etkili iletişim, beslenme, psiko-sosyal gelişim, antrenman teknikleri dersleri de veriyoruz. Yeni dönem kurumsal uygulamalar ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapılıp, oryantasyon sağlıyoruz" dedi. • DÜELLO BİZİM: 4-3
  U14 Takımımız Almanya'daki ilk hazırlık maçında VFB Stuttgart'ı mağlup etti.
 • GAZİANTEP'E HAZIRIZ
  ALTINORDU'muz salı günü deplasmanda oynayacağı maçın İzmir'deki son çalışmasını yaptı.
 • BORNOVA'DA FUTBOL ŞÖLENİ
  ALTINORDU'muzun hafta sonunda düzenlediği futbol okulu turnuvasında 750 öğrenci 112 karşılaşmaya çıktı.
 • U18'LERİMİZDEN GOL ŞOV:6-0
  ELİT U19 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Samsunspor'u rahat geçti, liderliğini sürdürdü.
 • U12'LER FARKA KOŞTU:6-0
  ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U12 Takımımız, Bergama Belediyespor'u Batuhan Güner (3), Tibet Durakçay, Kerim Göle ve Batuhan Pınarlı'nın golleriyle mağlup etti.
 • U17'LERİMİZ 4-1 KAZANDI
  ELİT U17 Ligi'nde mücadele eden takımımız, Samsunspor'u farklı yenmesini bildi.
 • U16'LARIMIZ GALİP:3-1
  U16 Elit Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, evinde oynadığı Teleset Mobilya Akhisarspor maçını kazanıp, liderliğini sürdürdü.
 • U15'LERİMİZ FIRTINA GİBİ: 5-1
  ELİT U15 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Teleset Mobilya Akhisarspor'u etkili oyunuyla farklı yendi.
 • FİNALE DOĞRU ADIM ADIM
  U13 takımı oyuncularımızın forma giydiği Fevzi Çakmak Ortaokulu, Türkiye Finalleri grup maçlarına kaldı.
 • U13'LER AĞABEYLERİ İÇİN OYNADI:1-1
  U14 takımımızın Almanya'da olması nedeniyle bugün Teleset Mobilya Akhisarspor'a karşı bir alt yaş takımımız mücadele etti.