TÜRKİYE'nin en büyük futbol okulları organizasyonuna sahip olan Altınordu'muzun, 3 gün sürecek olan futbol okulları turnuvası 280 takımın katılımı ile başladı.

Ülkemizin dört bir yanından gelip Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri'mizde düzenlenen Sömestr Turnuvası’na katılan çocuklarımızın heyecanı gözlerinden okundu. Toplam 3 bin 400 öğrencimizin mücadele ettiği dev organizasyonda futbolcu adayları, yıl boyunca elde ettikleri kazanımları gözler önüne sererken, futbolun büyük coşkusunu yaşadı. Öğrencilerin aileleriyle birlikte gün boyu doyasıya zaman geçirdiği tesislerimizde, Denizli ABFO'dan gelen kız futbolcu adayı Rabia Ün ise turnuvaya gelen taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazandı. TRT Spor turnuvadan canlı yayın yaptı.

Altınordu Bölge Futbol Okulları Yönetmeni Aykut Turan, “Türkiye'nin Altınordu'su olarak Türkiye'nin en büyük turnuvasını yapıyoruz. Altınordu Bölge Futbol Okulları bünyesinde bulunan 5 bin öğrencimizin 3 bin 400'ü bugün burada. Mevsim kış olmasına rağmen çok güzel bir havada maçlar oynanıyor. 280 takım 3 gün boyunca 900 maç yapacak. İsmet Orhunbilge Tesisleri'miz bu turnuva için büyük bir şans. Üç gün boyunca turnuvanın yanı sıra futbol okulu antrenörlerimize sosyal medya yönetimi, etkili iletişim, beslenme, psiko-sosyal gelişim, antrenman teknikleri dersleri de veriyoruz. Yeni dönem kurumsal uygulamalar ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapılıp, oryantasyon sağlıyoruz" dedi. • RÖVANŞ İÇİN HELSİNKİ'DEYIZ
  ÜLKEMİZİ UEFA Avrupa Gençlik Ligi'nde temsil eden U19 takımımız, HJK Helsinki maçı için bugün Finlandiya'ya gitti.
 • TAKIMIMIZ KAMPA GİRDİ
  PAZARTESİ günü Eskişehirspor'la karşılaşacak ekibimiz, son çalışmasını yapıp maç saatini beklemeye başladı.
 • GALİBİYET SON DAKİKADA GELDİ: 2-1
  ALFA U15 takımımız, Elit U15 Ligi'nde karşılaştığı Altay U15'i son dakikada Tugay Güner'in attığı golle yenerek galibiyete uzandı.
 • FARKLI KAZANDIK: 5-0
  ALFA U16 Takımımız, Elit U16 Ligi'nde karşılaştığı Altay U16'yı farklı yendi.
 • NİĞDE ANADOLU FK:1 - BAYRAMPAŞA:1
  TFF 2.Lig Beyaz Grup'ta 9.hafta maçında ilk yarıyı 1-0 geride kapatan ekibimiz, Musa Caner Aktaş'ın 56.dakikada attığı golle 1 puanı kazandı.
 • COŞKUYLA SONA ERDİ
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızın organize ettiği 29 Ekim Turnuvası'nın 3.etabı 500 çocuğumuzun katılımıyla sona ererken, futbolseverler 246 gol izleme fırsatı buldu.
 • YOL ARKADAŞLIĞI İÇİN TEŞEKKÜRLER
  PETROL Ofisi ile bundan bir yıl önce çıktığımız yolculukta bir yılı geride bıraktık.
 • AFO'DA FUTBOL COŞKUSU BITMEZ
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızın organize ettiği 29 Ekim Turnuvası'nın 3.etabı 500 öğrencimizin katılımıyla devam ediyor.
 • U18'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI:2-2
  ELİT U19 Ligi'nde bir yaş küçük kadrosuyla mücadele eden U18 Takımımız, Eskişehirspor U19'la berabere kaldı.
 • U17'LER ÜÇ ATTI ÜÇ ALDI
  ALFA U17 Takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Eskişehirspor'u Enis Destan, Yiğit Emre Çeltik ve Tunahan Öztürk'ün golleriyle mağlup etti.