ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) çatısı altında “Gerçek” profesyonel futbolcu olma eğitimlerini sürdüren çocuklarımız,  yeşil çimdeki başarılarını okulda da devam ettiriyor. Sömestr tatiline 44 takdir belgesi ve 28 teşekkür belgesi alarak giren çocuklarımız, bizleri bir kez daha gururlandırdı. U10 takımımızın tamamı belge kazanırken, U11, U12 ve U13 ekiplerimizde ise sadece birer futbolcumuz belge barajının altında kaldı. Sporcu Özlük İşleri Yönetmenimiz Funda Hızlı Atik, çocuklarımızın başarılı bir eğitim-öğretim dönemi geçirdiklerini söyleyerek, “U13 takımımızdan 20, U12’den 21, U11’den 16, U10’dan ise 15 sporcumuz, çalışmalarının karşılığını takdir ve teşekkür belgeleri ile aldılar. Hüseyin Maldar 98,80, Çınar Akçakır 98,76, Ege Arslan 98,11 ve Atakan Demir ise 94,87 not ortalaması ile yaş gruplarının en iyi derecesini elde ettiler.  Çocuklarımızın düzenli ve disiplinli çalışmalarını sürdürüp hem sahada hem de okulda başarılarının devam etmesi için çaba gösteriyoruz” dedi.


 • KAMP KADROSU BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz Pazar günü saat 16:00'da evinde oynayacağı Gaziantep Gazişehir FK karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • U19'LAR BERABERE KALDI:1-1
  ALFA U19 (2000-2001) Karması, U19 Elit B Ligi'nde deplasmanda Gaziantep Gazişehir FK karşısında 1-0 öne geçmemize rağmen sahadan 1-1 berabere ayrıldı.
 • BODRUMSPOR:1 - NİĞDE ANADOLU FK:1
  TAKIMIMIZ, deplasmanda karşılaştığı Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile Musa Caner Aktaş'ın son dakikada attığı golle berabere kalırken yenilmezlik serisini 4 maça çıkardı.
 • KOCAOĞLU'NA ÖZEL DAVET
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret ederek Uluslararası U12 İzmir Cup'a "Şeref Konuğu" olarak davet etti.
 • U19'LARIMIZ MÜZE GEZDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U18-19 Karması Takımımız Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret etti.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz, pazar günü evinde oynayacağı Gazişehir FK maçına yönelik hazırlıklarını sürdürdü.
 • KUŞADASI'NDA BÜYÜK BULUŞMA
  ALTINORDU Futbol Okulları'nda görev yapan antrenörlerimiz, üç gün süren çok önemli bir eğitim sürecinden geçti.
 • KASAPOĞLU'NA U12 İZMİR CUP DAVETİ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, makamında ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu, Nisan ayındaki turnuvaya davet etti. Ziyarete İzmir Milletvekili Alpay Özalan da eşlik etti.
 • ALKASS TURNUVASI'NI GALİBİYETLE TAMAMLADIK
  ALFA U17 Takımımız, Katar'da düzenlenen uluslararası turnuvanın 7.'lik 8.'lik maçında, Tunus ekibi Etoile du Sahel'i 3-0 yendi.
 • TECRÜBE KAZANDIK
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U13 ve U14 takımlarımız, Antalya'da Danimarka'nın önde gelen takımlarından Brondby IF ile yaptığı özel maçlardan mağlup ayrıldı.