ÜLKEMİZİN en büyük futbol okulları organizasyonuna sahip olan Altınordu'muz, Türkiye’nin en büyük futbol okulları turnuvasını önümüzdeki iki hafta sonunda düzenliyor. 

İlk bölümü 26-27-28 Ocak’ta, ikinci bölümü 3-4 Şubat’ta düzenlenecek Sömestr Turnuvası’na 280 takım katılacak. Toplam 3 bin 400 öğrencimizin mücadele edeceği dev organizasyonda futbolcu adayları, yıl boyunca elde ettikleri kazanımları gözler önüne sererken, futbolun büyük coşkusunu yaşayacak. Öğrencilerin aileleriyle birlikte konaklama da yapacağı turnuvada maçlar, Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde oynanacak. 

Her günün bitiminde ise sosyal medya yönetimi, etkili iletişim, beslenme, psiko-sosyal gelişim, antrenman teknikleri dersleri verilecek. Bunun yanı sıra yeni dönem kurumsal uygulamalar ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapılıp, oryantasyon sağlanacak.

Altınordu Bölge Futbol Okulları Yönetmeni Aykut Turan, Sömestr Turnuvası’nın tam bir şenlik havasında geçeceğini belirterek, “Öğrencilerimiz, futbol olarak yoğun bir dönemi geride bıraktı. Şimdi artık bu kazanımlarını gösterme zamanı geldi. İki hafta sonunda iki büyük organizasyonla ülkemizin en büyük futbol okulları turnuvasını düzenleyeceğiz.  Herkesin büyük bir coşku yaşayacağına inandığımız turnuva, öğrencilerimize vereceğimiz derslerle çok daha güzel olacak” dedi.
 • YOL ARKADAŞLIĞI İÇİN TEŞEKKÜRLER
  PETROL Ofisi ile bundan bir yıl önce çıktığımız yolculukta bir yılı geride bıraktık.
 • AFO'DA FUTBOL COŞKUSU BITMEZ
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızın organize ettiği 29 Ekim Turnuvası'nın 3.etabı 500 öğrencimizin katılımıyla devam ediyor.
 • U18'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI:2-2
  ELİT U19 Ligi'nde bir yaş küçük kadrosuyla mücadele eden U18 Takımımız, Eskişehirspor U19'la berabere kaldı.
 • U17'LER ÜÇ ATTI ÜÇ ALDI
  ALFA U17 Takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Eskişehirspor'u Enis Destan, Yiğit Emre Çeltik ve Tunahan Öztürk'ün golleriyle mağlup etti.
 • A TAKIMIMIZDA KAHVALTI KEYFİ
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü Eskişehirspor maçı öncesinde Kuşadası'ndaki Pişi Restaurant'ta kahvaltı yaptı.
 • U12'LERİMİZ 3-0 KAZANDI
  ALFA U12 Takımımız, İzmir ASKF U12 Gelişim Ligi'nin üçüncü maçında Bucaspor'u Hüseyin Maldar, Beytullah Kabadayı ve Kadir Gürçocuk'un golleriyle yendi.
 • U19'LARIMIZ FARKA KOŞTU:7-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi dokuzuncu hafta maçında sahasında karşılaştığı Eskişehirspor U21'i farklı yendi.
 • TAKIMIMIZ TEK ANTRENMAN YAPTI
  22 Ekim Pazartesi günü Eskişehirspor ile evinde karşılaşacak olan Altınordu'muz, hazırlıklarına ara vermeden devam etti.
 • GENÇLERİMİZE ÖZKAN MORALİ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 24 Ekim'de Helsinki ile UEFA Gençlik ligi rövanşına çıkacak gençlerimizle bir araya geldi.
 • NİĞDE VALİSİ ŞİMŞEK'TEN ZİYARET
  NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek’i Metin Oktay Yerleşkesi’nde konuk ettik, hem Altınordu’muz hem de Niğde Anadolu FK hakkında bilgilendirmeler yaptık.