ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U13 Takımımız, Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği 2018 İzmir Yıldızlar Satranç Şampiyonası 13 Yaş Genel Kategorisi'nde mücadele etti. İzmir Satranç İl Temsilciliği tarafından organize edilen satranç turnuvasında, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği Düzenleme Kurulu Üyesi Atilla
Alpaslan’dan satranç dersleri de alan çocuklarımız önemli bir başarı elde etti. İzmir Hasan Sağlam Öğretmenevi'nde 6 tur üzerinden oynanan turnuvada ilk kez her sporcuya 45 dakika düşünme
süresi ve hamle başına 30 saniye verildi. Fatih Kömür son turda çok deneyimli bir sporcu önünde karşılamayı çok iyi oynamasına rağmen kazanamazken bir diğer sporcumuz Berkay Atay turnuvaya 34. sırada başlayıp 3 puan kazanarak 21, eş puanla 24. sırada tamamladı. Muhammet Kaya ve Hasan Berat Kayalı 3 puan, Kayra Gökgöz de 2½ alarak yüzde 50 başarı gösteren diğer sporcularımız oldular. 6 tur üzerinden düzenlenen turnuvanın sadece 5 turuna katılabilen çocuklarımız, Türkiye Satranç Federasyonu İzmir Satranç İl Temsilciliği tarafından ''katılım başarı ödülüne'' layık görüldü.
 • ÜMİT MİLLİLER YENİLDİ
  ÜMİT Milli Takımımızın Norveç ile oynadığı hazırlık maçında 3-2 mağlup olurken, futbolcularımızdan Hüseyin Atakan Üner ve Niğde Anadolu FK'dan Yusuf Yalçın Arslan forma giydi.
 • VE... MİLLİLERİMİZ ELİT TUR'DA
  ONUR Taha Takır'ın golüyle İngiltere'yi 1-0 yenen gençlerimiz, UEFA U19 Avrupa Şampiyonası'nda Elit Tur'a yükseldi
 • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  25 Kasım Pazar günü evinde Afjet Afyonspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maça yönelik çalışmalarına iki günlük iznin ardından başladı.
 • RAHAT UYU SAİT ALTINORDU
  EFSANE oyuncumuzun aramızdan ayrılışının 40. yılında saygı ve rahmetle andık.
 • ALTINORDU'MUZDA MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımızın, Amerika'da katılacağı Uluslararası Nike Turnuvası aday kadrosuna Polat Abay, Salih Kavrazlı ve Rahmi Salih Kaya davet edildi.
 • İSTANBUL'DA GÜZEL BİR GÜN
  ALFA U15 ve U16 Takımlarımız, Fenerbahçe ve Başakşehir'le oynadıkları özel maçların ardından İstanbul turnesini kültürel bir geziyle tamamladı.
 • ÖNEMLİ DENEYİM KAZANDIK
  İSTANBUL'da özel maç serisini tamamlayan ALFA U15 ve U16 Takımlarımız, tecrübe elde etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK:1 KEÇİÖRENGÜCÜ:2
  NİĞDE Anadolu FK, kaleci Muzaffer'in penaltı kurtardığı maçta ilk yarıda çok sayıda pozisyona girmesine rağmen evinde kaybetti.
 • BU GURUR BİZİM
  ÜMİT Milli Takımımızın İskoçya ile oynadığı hazırlık maçında futbolcularımızdan Oğulcan Ülgün ve Hüseyin Atakan Üner ilk defa forma giyerken, böylece Milli Takımlara verdiğimiz futbolcu sayısı 51'e yükseldi.
 • U19 MİLLİLER 3-0 KAZANDI
  U19 Milli Takımımız, U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 5. Grup ikinci maçında Moldova'yı yendi. Dört gencimiz forma şansı bulurken, Şahan Akyüz ve Berkin Taşkın bir gol kaydetti.