ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U13 Takımımız, Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği 2018 İzmir Yıldızlar Satranç Şampiyonası 13 Yaş Genel Kategorisi'nde mücadele etti. İzmir Satranç İl Temsilciliği tarafından organize edilen satranç turnuvasında, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği Düzenleme Kurulu Üyesi Atilla
Alpaslan’dan satranç dersleri de alan çocuklarımız önemli bir başarı elde etti. İzmir Hasan Sağlam Öğretmenevi'nde 6 tur üzerinden oynanan turnuvada ilk kez her sporcuya 45 dakika düşünme
süresi ve hamle başına 30 saniye verildi. Fatih Kömür son turda çok deneyimli bir sporcu önünde karşılamayı çok iyi oynamasına rağmen kazanamazken bir diğer sporcumuz Berkay Atay turnuvaya 34. sırada başlayıp 3 puan kazanarak 21, eş puanla 24. sırada tamamladı. Muhammet Kaya ve Hasan Berat Kayalı 3 puan, Kayra Gökgöz de 2½ alarak yüzde 50 başarı gösteren diğer sporcularımız oldular. 6 tur üzerinden düzenlenen turnuvanın sadece 5 turuna katılabilen çocuklarımız, Türkiye Satranç Federasyonu İzmir Satranç İl Temsilciliği tarafından ''katılım başarı ödülüne'' layık görüldü.
 • TEBRİKLER GENÇLERİMİZE
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta Ajax, AEK ve Kopenhag'ı geride bırakarak Anderlecht'in ardından ikinci oldu.
 • MİLLİLERİMİZ İKİNCİ OLDU
  U17 Milli Takımımız, Viktor Bannikov Turnuvası finalinde Ukrayna'ya penaltı atışlarında 4-1 yenildi ve ikinci oldu.
 • GEREKEN DERSLERİ ÇIKARMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-1 yenilgiye rağmen daha iyi olma yolunda ilerlediğimizi ancak bugünkü maçtan dersler almamız gerektiğini söyledi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 GENÇLERBİRLİĞİ: 2
  BAŞKENT temsilcisinin her iki yarıda gelen iki kafa golüne engel olamadık ve İzmir'deki ilk maçımızı kaybettik.
 • MİLLİLERİMİZ FİNALDE
  Viktor Bannikov Turnuvası'nda mücadele eden U17 Milli Takımımız, Beyaz Rusya'yı 2-0 yenerek finalde Ukrayna'nın rakibi oldu. Futbolcumuz Polat Abay, Ay-Yıldızlı ekibimizin ilk golünü kaydetti.
 • U17'LERİMİZ ALTIN GRUP'TA
  GENÇLERİMİZ, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta grubunu 5 puanla tamamlayarak en iyi üçüncü takım oldu ve tur atladı.
 • U19'LARIMIZ İKİDE İKİ YAPTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi'ndeki ikinci maçında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup etti.
 • U17'LERİMİZ HOLLANDA'DA
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Anderlecht, FC Kopenhag, Ajax ve AEK'nın yer aldığı Deelnemers Cup'ta mücadele edecek.
 • KAMP KADROMUZ BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • MİLLİLERİMİZ 2'DE 2 YAPTI
  U17 Milli Takımımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda İsrail'i 1-0 yenerken, galibiyeti getiren gol 21.dakikada Polat Abay'dan geldi.