ÇOCUKLARA sporu sevdirmeyi hedefleyen Altınordu'muzun, Bornova'da iki ayrı bölgede yüzlerce çocuğumuza spor yaptıracak olan futbol okulları bugün kapılarını açtı. Eski Bornova Stadı arkasında ve Forum Bornova çıkışındaki viyadük bölgesindeki toplam 6 okulumuz ile organizasyonumuz daha da büyüdü. 

Altınordu Bornova Futbol Okulları Elit Drektörü İsmail Süçtü, öncelikli olarak 2012 - 2005 arası doğumlu çocukların eğitimini hedeflediğimizi belirterek, ilk gūn iki grup halinde 40 çocuğun eğitime başladığını söyledi. Minik Altınordu'lular futbol ile ilk kez tanışırken, çalışmaları takip eden velilerimiz de spor yapan evlatlarını izleyerek güzel bir gün geçirdiler.

Bir müddet daha sadece hafta sonu saat 10:00- 12:30 arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere artan talep doğrultusunda hafta içleri de devam edilecek. Sütçü, "Yeşilyurt'tan sonra İzmir'de ikinci merkez futbol okulumuzu açtık. En kısa sürede bünyemize katılacak öğrenci sayısının hızla artacağını düşünüyorum. Şu anda her iki sahamızda iki antrenör ile çalışıyoruz. Çocuklarımıza daha iyi eğitim verebilmek adına her antrenman 1 saat 15 dakika sürüyor" dedi. Beklediğimizden çok daha fazla katılım olacağını düşündüğünü dile getiren Sütçü "Hedefimiz; Gaziemir ve Çiğli'de de Merkez Futbol Okul'ları açarak çok daha kısa sürede çok daha verimli sonuçlar elde etmek olacaktır"dedi. • ÜMİT MİLLİLER YENİLDİ
  ÜMİT Milli Takımımızın Norveç ile oynadığı hazırlık maçında 3-2 mağlup olurken, futbolcularımızdan Hüseyin Atakan Üner ve Niğde Anadolu FK'dan Yusuf Yalçın Arslan forma giydi.
 • VE... MİLLİLERİMİZ ELİT TUR'DA
  ONUR Taha Takır'ın golüyle İngiltere'yi 1-0 yenen gençlerimiz, UEFA U19 Avrupa Şampiyonası'nda Elit Tur'a yükseldi
 • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  25 Kasım Pazar günü evinde Afjet Afyonspor ile karşılaşacak Altınordu'muz, bu maça yönelik çalışmalarına iki günlük iznin ardından başladı.
 • RAHAT UYU SAİT ALTINORDU
  EFSANE oyuncumuzun aramızdan ayrılışının 40. yılında saygı ve rahmetle andık.
 • ALTINORDU'MUZDA MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımızın, Amerika'da katılacağı Uluslararası Nike Turnuvası aday kadrosuna Polat Abay, Salih Kavrazlı ve Rahmi Salih Kaya davet edildi.
 • İSTANBUL'DA GÜZEL BİR GÜN
  ALFA U15 ve U16 Takımlarımız, Fenerbahçe ve Başakşehir'le oynadıkları özel maçların ardından İstanbul turnesini kültürel bir geziyle tamamladı.
 • ÖNEMLİ DENEYİM KAZANDIK
  İSTANBUL'da özel maç serisini tamamlayan ALFA U15 ve U16 Takımlarımız, tecrübe elde etti.
 • NİĞDE ANADOLU FK:1 KEÇİÖRENGÜCÜ:2
  NİĞDE Anadolu FK, kaleci Muzaffer'in penaltı kurtardığı maçta ilk yarıda çok sayıda pozisyona girmesine rağmen evinde kaybetti.
 • BU GURUR BİZİM
  ÜMİT Milli Takımımızın İskoçya ile oynadığı hazırlık maçında futbolcularımızdan Oğulcan Ülgün ve Hüseyin Atakan Üner ilk defa forma giyerken, böylece Milli Takımlara verdiğimiz futbolcu sayısı 51'e yükseldi.
 • U19 MİLLİLER 3-0 KAZANDI
  U19 Milli Takımımız, U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 5. Grup ikinci maçında Moldova'yı yendi. Dört gencimiz forma şansı bulurken, Şahan Akyüz ve Berkin Taşkın bir gol kaydetti.