ÇOCUKLARA sporu sevdirmeyi hedefleyen Altınordu'muzun, Bornova'da iki ayrı bölgede yüzlerce çocuğumuza spor yaptıracak olan futbol okulları bugün kapılarını açtı. Eski Bornova Stadı arkasında ve Forum Bornova çıkışındaki viyadük bölgesindeki toplam 6 okulumuz ile organizasyonumuz daha da büyüdü. 

Altınordu Bornova Futbol Okulları Elit Drektörü İsmail Süçtü, öncelikli olarak 2012 - 2005 arası doğumlu çocukların eğitimini hedeflediğimizi belirterek, ilk gūn iki grup halinde 40 çocuğun eğitime başladığını söyledi. Minik Altınordu'lular futbol ile ilk kez tanışırken, çalışmaları takip eden velilerimiz de spor yapan evlatlarını izleyerek güzel bir gün geçirdiler.

Bir müddet daha sadece hafta sonu saat 10:00- 12:30 arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere artan talep doğrultusunda hafta içleri de devam edilecek. Sütçü, "Yeşilyurt'tan sonra İzmir'de ikinci merkez futbol okulumuzu açtık. En kısa sürede bünyemize katılacak öğrenci sayısının hızla artacağını düşünüyorum. Şu anda her iki sahamızda iki antrenör ile çalışıyoruz. Çocuklarımıza daha iyi eğitim verebilmek adına her antrenman 1 saat 15 dakika sürüyor" dedi. Beklediğimizden çok daha fazla katılım olacağını düşündüğünü dile getiren Sütçü "Hedefimiz; Gaziemir ve Çiğli'de de Merkez Futbol Okul'ları açarak çok daha kısa sürede çok daha verimli sonuçlar elde etmek olacaktır"dedi. • TEBRİKLER GENÇLERİMİZE
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta Ajax, AEK ve Kopenhag'ı geride bırakarak Anderlecht'in ardından ikinci oldu.
 • MİLLİLERİMİZ İKİNCİ OLDU
  U17 Milli Takımımız, Viktor Bannikov Turnuvası finalinde Ukrayna'ya penaltı atışlarında 4-1 yenildi ve ikinci oldu.
 • GEREKEN DERSLERİ ÇIKARMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-1 yenilgiye rağmen daha iyi olma yolunda ilerlediğimizi ancak bugünkü maçtan dersler almamız gerektiğini söyledi.
 • ALTINORDU'MUZ: 1 GENÇLERBİRLİĞİ: 2
  BAŞKENT temsilcisinin her iki yarıda gelen iki kafa golüne engel olamadık ve İzmir'deki ilk maçımızı kaybettik.
 • MİLLİLERİMİZ FİNALDE
  Viktor Bannikov Turnuvası'nda mücadele eden U17 Milli Takımımız, Beyaz Rusya'yı 2-0 yenerek finalde Ukrayna'nın rakibi oldu. Futbolcumuz Polat Abay, Ay-Yıldızlı ekibimizin ilk golünü kaydetti.
 • U17'LERİMİZ ALTIN GRUP'TA
  GENÇLERİMİZ, Hollanda Herten'de düzenlenen Deelnemers Cup'ta grubunu 5 puanla tamamlayarak en iyi üçüncü takım oldu ve tur atladı.
 • U19'LARIMIZ İKİDE İKİ YAPTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi'ndeki ikinci maçında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup etti.
 • U17'LERİMİZ HOLLANDA'DA
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Anderlecht, FC Kopenhag, Ajax ve AEK'nın yer aldığı Deelnemers Cup'ta mücadele edecek.
 • KAMP KADROMUZ BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • MİLLİLERİMİZ 2'DE 2 YAPTI
  U17 Milli Takımımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda İsrail'i 1-0 yenerken, galibiyeti getiren gol 21.dakikada Polat Abay'dan geldi.