ÇOCUKLARA sporu sevdirmeyi hedefleyen Altınordu'muzun, Bornova'da iki ayrı bölgede yüzlerce çocuğumuza spor yaptıracak olan futbol okulları bugün kapılarını açtı. Eski Bornova Stadı arkasında ve Forum Bornova çıkışındaki viyadük bölgesindeki toplam 6 okulumuz ile organizasyonumuz daha da büyüdü. 

Altınordu Bornova Futbol Okulları Elit Drektörü İsmail Süçtü, öncelikli olarak 2012 - 2005 arası doğumlu çocukların eğitimini hedeflediğimizi belirterek, ilk gūn iki grup halinde 40 çocuğun eğitime başladığını söyledi. Minik Altınordu'lular futbol ile ilk kez tanışırken, çalışmaları takip eden velilerimiz de spor yapan evlatlarını izleyerek güzel bir gün geçirdiler.

Bir müddet daha sadece hafta sonu saat 10:00- 12:30 arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere artan talep doğrultusunda hafta içleri de devam edilecek. Sütçü, "Yeşilyurt'tan sonra İzmir'de ikinci merkez futbol okulumuzu açtık. En kısa sürede bünyemize katılacak öğrenci sayısının hızla artacağını düşünüyorum. Şu anda her iki sahamızda iki antrenör ile çalışıyoruz. Çocuklarımıza daha iyi eğitim verebilmek adına her antrenman 1 saat 15 dakika sürüyor" dedi. Beklediğimizden çok daha fazla katılım olacağını düşündüğünü dile getiren Sütçü "Hedefimiz; Gaziemir ve Çiğli'de de Merkez Futbol Okul'ları açarak çok daha kısa sürede çok daha verimli sonuçlar elde etmek olacaktır"dedi. • İZMİR'DE SON ÇALIŞMAYI YAPTIK
  ALTINORDU'muz Adana Demirspor ile Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 • NİĞDE'DE SAĞLIKLI ÇOCUK PROJESİ
  NİĞDE Valiliği'nin önderliğinde İl Sağlık Müdürlüğü ve Niğde Anadolu FK'nın el ele vermesiyle hayata geçecek örnek çalışma başlıyor.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz Adana Demirspor ile Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı maça yönelik hazırlıklarını sürdürdü.
 • U17'LERİMİZ UYGUN ADIM: 0-2
  ELİT U17 Ligi'nde namağlup lider olan gençlerimiz, 22. hafta erteleme maçında Gaziantep Gazişehir FK'yı deplasmanda net skorla mağlup etti.
 • ŞAMPİYONLAR LİGİ GİBİ
  6. Uluslararası U12 İzmir Cup, Chelsea, Manchester City, Monaco, Milan, Porto, Ajax ve PSV gibi Avrupa futbolunun en önemli kulüplerini bir kez daha İzmir’de buluşturacak.
 • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  ADANA Demirspor ile Cumartesi günü deplasmanda oynayacağımız maça yönelik hazırlıklara bir günlük iznin ardından başladık.
 • MÜZE TURU
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret etti.
 • KASAPOĞLU: ALTINORDU ÖRNEK MODEL
  KULÜBÜMÜZ ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanımız, çocuklarımızla keyifli saatler geçirdi, önemli açıklamalar yaptı.
 • BAŞKANIMIZ ÖZKAN, TEDX'E KATILDI
  KÜLTÜR Üniversitesi'nde düzenlenen "Dönüşüm" temalı organizasyonda Altınordu'nun dönüşüm öyküsünü detaylı bir şekilde anlattı.
 • EROĞLU: HER HAFTA ÇOK ÖNEMLİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-0 kazandığımız Gazişehir FK karşılaşmasını değerlendirdi.