ÇOCUKLARA sporu sevdirmeyi hedefleyen Altınordu'muzun, Bornova'da iki ayrı bölgede yüzlerce çocuğumuza spor yaptıracak olan futbol okulları bugün kapılarını açtı. Eski Bornova Stadı arkasında ve Forum Bornova çıkışındaki viyadük bölgesindeki toplam 6 okulumuz ile organizasyonumuz daha da büyüdü. 

Altınordu Bornova Futbol Okulları Elit Drektörü İsmail Süçtü, öncelikli olarak 2012 - 2005 arası doğumlu çocukların eğitimini hedeflediğimizi belirterek, ilk gūn iki grup halinde 40 çocuğun eğitime başladığını söyledi. Minik Altınordu'lular futbol ile ilk kez tanışırken, çalışmaları takip eden velilerimiz de spor yapan evlatlarını izleyerek güzel bir gün geçirdiler.

Bir müddet daha sadece hafta sonu saat 10:00- 12:30 arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere artan talep doğrultusunda hafta içleri de devam edilecek. Sütçü, "Yeşilyurt'tan sonra İzmir'de ikinci merkez futbol okulumuzu açtık. En kısa sürede bünyemize katılacak öğrenci sayısının hızla artacağını düşünüyorum. Şu anda her iki sahamızda iki antrenör ile çalışıyoruz. Çocuklarımıza daha iyi eğitim verebilmek adına her antrenman 1 saat 15 dakika sürüyor" dedi. Beklediğimizden çok daha fazla katılım olacağını düşündüğünü dile getiren Sütçü "Hedefimiz; Gaziemir ve Çiğli'de de Merkez Futbol Okul'ları açarak çok daha kısa sürede çok daha verimli sonuçlar elde etmek olacaktır"dedi. • MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ
  ALTINORDU'muz 20 Şubat Salı günü deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı karşılaşma için kampa girdi.
 • VELİLERİMİZE ÇOK ÖNEMLİ DUYURU
  SELÇUK ve Kuşadası'ndaki futbol okullarımız, 24 Şubat Cumartesi sabahından itibaren artık Altınordu İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde eğitim verecektir.
 • DÜELLO BİZİM: 4-3
  U14 Takımımız Almanya'daki ilk hazırlık maçında VFB Stuttgart'ı mağlup etti.
 • GAZİANTEP'E HAZIRIZ
  ALTINORDU'muz salı günü deplasmanda oynayacağı maçın İzmir'deki son çalışmasını yaptı.
 • BORNOVA'DA FUTBOL ŞÖLENİ
  ALTINORDU'muzun hafta sonunda düzenlediği futbol okulu turnuvasında 750 öğrenci 112 karşılaşmaya çıktı.
 • U18'LERİMİZDEN GOL ŞOV:6-0
  ELİT U19 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Samsunspor'u rahat geçti, liderliğini sürdürdü.
 • U12'LER FARKA KOŞTU:6-0
  ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U12 Takımımız, Bergama Belediyespor'u Batuhan Güner (3), Tibet Durakçay, Kerim Göle ve Batuhan Pınarlı'nın golleriyle mağlup etti.
 • U17'LERİMİZ 4-1 KAZANDI
  ELİT U17 Ligi'nde mücadele eden takımımız, Samsunspor'u farklı yenmesini bildi.
 • U16'LARIMIZ GALİP:3-1
  U16 Elit Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, evinde oynadığı Teleset Mobilya Akhisarspor maçını kazanıp, liderliğini sürdürdü.
 • U15'LERİMİZ FIRTINA GİBİ: 5-1
  ELİT U15 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Teleset Mobilya Akhisarspor'u etkili oyunuyla farklı yendi.