ÇOCUKLARA sporu sevdirmeyi hedefleyen Altınordu'muzun, Bornova'da iki ayrı bölgede yüzlerce çocuğumuza spor yaptıracak olan futbol okulları bugün kapılarını açtı. Eski Bornova Stadı arkasında ve Forum Bornova çıkışındaki viyadük bölgesindeki toplam 6 okulumuz ile organizasyonumuz daha da büyüdü. 

Altınordu Bornova Futbol Okulları Elit Drektörü İsmail Süçtü, öncelikli olarak 2012 - 2005 arası doğumlu çocukların eğitimini hedeflediğimizi belirterek, ilk gūn iki grup halinde 40 çocuğun eğitime başladığını söyledi. Minik Altınordu'lular futbol ile ilk kez tanışırken, çalışmaları takip eden velilerimiz de spor yapan evlatlarını izleyerek güzel bir gün geçirdiler.

Bir müddet daha sadece hafta sonu saat 10:00- 12:30 arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere artan talep doğrultusunda hafta içleri de devam edilecek. Sütçü, "Yeşilyurt'tan sonra İzmir'de ikinci merkez futbol okulumuzu açtık. En kısa sürede bünyemize katılacak öğrenci sayısının hızla artacağını düşünüyorum. Şu anda her iki sahamızda iki antrenör ile çalışıyoruz. Çocuklarımıza daha iyi eğitim verebilmek adına her antrenman 1 saat 15 dakika sürüyor" dedi. Beklediğimizden çok daha fazla katılım olacağını düşündüğünü dile getiren Sütçü "Hedefimiz; Gaziemir ve Çiğli'de de Merkez Futbol Okul'ları açarak çok daha kısa sürede çok daha verimli sonuçlar elde etmek olacaktır"dedi. • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN:3-0
  U13 Gelişim Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, ikinci yarıda bulduğu üç gol ile Karşıyaka U13 takımını mağlup etti.
 • ÇOCUKLARDAN BÜYÜK HEYECAN
  ALTINORDU Bölge Futbol Okulları Elitler Turnuvası, bugün 37 okuldan 1.300 öğrencimizin katılımıyla başladı.
 • FUTBOL, COŞKU, TEMPO
  SASALI İlkokulu'nun Şehitler anısına Sasalı Futbol Tesisleri'nde düzenlediği Minikler Futbol Turnuvası'nda ikinci gün geride kalırken 4 takımızda çeyrek final'e kaldı.
 • PUANLAR PAYLAŞILDI
  ANTALYA'da düzenlenen Türkiye finalleri ilk maçında, U15 takımımız Bursaspor ile 1-1 berabere kaldı.
 • BU TOPRAKLARIN GENÇLERİNDEN...
  ALTINORDU'muz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayram'ını Sait Altınordu Tesisleri, Metin Oktay Yerleşkesi ve Türkiye Şampiyonası için Antalya'da bulunan U15, U17 ve U18 takımlarımızın da katılımlarıyla coşkuyla kutladı.
 • DÖRT FUTBOLCUMUZUN AY-YILDIZ GURURU
  SALİH Kavrazlı, Polat Abay, Furkan Metin ve Rahmi Salih Kaya U16 Milli Takım formasıyla Avusturya'ya karşı 11'de görev yaptı.
 • RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU
  ANTALYA'da düzenlenecek Türkiye finallerinde A Grubu'nda yer alan U15 Takımımız, ilk maçını Cumartesi günü saat 10:00'da Bursaspor ile oynayacak.
 • SASALI'DA FUTBOL ŞENLİĞİ
  SASALI İlkokulu'nun Altınordu'muzun da desteğiyle düzenlediği Minikler Futbol Turnuvası'nda 4 takımımız yer aldı.
 • U20 MİLLİ TAKIM'A 2 ALTINORDULU
  MAURİCE Revello Turnuvası aday kadrosuna A Takımımızdan Alican Özfesli ve Barış Alıcı çağrıldı.
 • AVRUPA BİLETİ İÇİN...
  SPOR Toto Elit U19 1. Ligi'ni lider bitiren U18 takımımız, pazar günü Süper Kupa finalindeki rakibi Bursaspor'u yenerse bir kez daha UEFA Youth League'de ülkemizi temsil edecek.