ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U15, U16, U17 ve U18 takımlarımız, ülkemizin önde gelen gazeteci, şair, tiyatro oyuncusu ve araştırmacılarından Sunay Akın'ın sahne aldığı 'Sunay Akın ile Görçek' gösterisine katıldı. Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda gerçekleşen etkinlikte gençlerimiz usta sanatçının hikayelerini büyük ilgiyle dinledi. Hikayelerinin arasında sık sık futbolcularımıza da nasihat veren Akın, kulübümüzün Türk futbolunun geleceği adına önemli adımlar attığı vurgusu yaptı. Yaklaşık iki saat süren gösterinin ardından Sunay Akın'a porselen Altınordu topu ve kaleci forması hediye edildi. Altınordu Futbol Meslek Okulu takımları yanı sıra, teknik ve idari personelimizin de yer aldığı gösteri, Altınordu Ailesi’ne keyifli saatler yaşattı.

TESİSLERİMİZE ZİYARET
Usta sanatçı Sunay Akın, gösteri öncesinde ise Torbalı'daki Metin Oktay Yerleşkesi'ni ziyaret etti. Sahalarımızı, Altınordu kütüphanesini, serbest zaman değerlendirme alanı ve organik tarım örnek uygulama alanını gezen Akın sık sık fotoğraf çekerken, ekibimize de bol bol hikayeler anlattı. Akın tüm gezisini yüzbinlerce takipçisinin olduğu sosyal medya hesaplarından anbean paylaştı. • MİLLİLERİMİZ YENİLDİ
  U18 Takımımız, İspanya'da düzenlenen Akdeniz Oyunları'ndaki ilk maçında Fransa'ya 1-0 mağlup olurken, gençlerimiz Onur Taha Takır, Berkay Görmez ve Şahan Akyüz forma giydi.
 • İKİ'DE İKİ YAPTIK:4-0
  U13 Takımımız, İzmir ASKF final grubu maçında Kemalpaşa 1923'ü farklı yenerek şampiyonluğa çok yaklaştı.
 • COŞKUYLA SONA ERDİ
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızın düzenlediği "İstanbul Bölgesel Futbol Okulu" turnuvasında 82 maç yapan miniklerimiz, futbol dolu üç gün geçirdi.
 • FUTBOL ŞÖLENİ SÜRÜYOR
  FUTBOL Okulu öğrencilerimiz Yaza Merhaba Turnuvası'nda birbirinden heyecanlı maçlara çıkıyor.
 • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
 • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
  VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
 • BRAVO ÇOCUKLAR
  VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.