EGE Üniversitesi’de yaklaşık iki ay önce rektörlük görevine gelen Profesör Doktor Necdet Budak’a nezaket ziyaretinde bulunduk.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iki kurum arasındaki iş birliği ilk gündem maddesiydi. 

Altınordu’yu ilgiyle takip ettiklerini ve her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Ege Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Necdet Budak, “Bu toprakların çocuklarının iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu olabilmesi için çaba gösteren Altınordu sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli değeridir.  Yapılanları izliyor, zaman zaman da maçlarını taraftarların arasında izliyorum. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın bizi ziyarete gelmesi çok önemli.  Zaman içinde ortak güzel projelere ve iş birliklerine imza atacağımıza inanıyorum” dedi. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan da Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile yıllardır güzel bir işbirliği içinde olduklarını belirterek, “Spor ile bilimin iş birliğini önemsiyoruz. Altyapılarımızda BESYO öğrencilerine staj imkanı sağlıyor ve mezuniyetlerinin ardından kadrolarımıza alıyoruz. 70 bin öğrencisi olan Ege Üniversiteli öğrencilerin de Bornova Doğanlar Stadı’nda  oynanan maçlarımıza gelip, bir taraftar grubu olarak projelendirilmesi düşünülebilir. Tüm bu konulardaki fikirlerimize olumlu bakan ve bize samimi yaklaşan rektörümüze teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. 

Başkanımız Özkan, Profesör Doktor Necdet Budak’a isminin yazılı olduğu forma, seramik Altınordu topu hediye ederken, Budak da Ege Üniversitesi ambleminden oluşan kristal bir saat sundu.  • HAZIRLIKLARIMIZ TEMPOLU SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, Elazığspor maçına yönelik çalışmalarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
 • STUTTGART U19:2 – ALTINORDU U18:2
  U18 Takımımız, Almanya'da oynadığı son hazırlık maçında 2-0 geriye düşmesine rağmen Hakkı Peker ve Atalay Yıldırım'ın golleriyle sahadan beraberlikle ayrıldı.
 • GENÇLERİMİZDEN İKİ GOL
  U17 Milli Takımımız, hazırlık maçında Romanya'yı 6-2 yendi. Karşılaşmada futbolcularımız, Barışcan Işık Altunbaş ve Atakan Gündüz 1'er golle skora katkıda bulundu.
 • MADALYA ZENGİNİ FERHAT ARICAN
  ALTINORDU'muzun olimpik cimnastikçisi, kariyeri boyunca kazandığı madalyalarını artık koyacak yer bulamıyor.
 • KALBİMİZ YUSUF AKLAN'DA
  BİR dönem Altınordu forması da giyen Göztepe U17 takımı kalecisine acil şifalar dileriz.
 • ÇALIŞMALARA START VERDİK
  SEZONUN ikinci yarısının ilk maçında Elazığspor ile karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarına başladı
 • ALMANYA'DA FARKLI GALİBİYET:3-0
  AFMO U18 Takımımız, özel maçta Unterhacning U19'u Atalay Yıldırım, Embiya Ayyıldız ve Atalay Gürel'in golleriyle geçti.
 • U12’LERİMİZ 3 PUANI 3 GOLLE ALDI
  ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) ekibimiz, Tire 1922 Spor’u 3-0 mağlup etti.
 • BAYERN MÜNİH U19:3 ALTINORDU U18:1
  AFMO U18 Takımımız FC Bayern Münih ile oynadığı özel maçta tek golümüzü Berkay Görmez attı.
 • U15'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U15 takımımız, deplasmanda Antalyaspor'u mağlup etti.