EGE Üniversitesi’de yaklaşık iki ay önce rektörlük görevine gelen Profesör Doktor Necdet Budak’a nezaket ziyaretinde bulunduk.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iki kurum arasındaki iş birliği ilk gündem maddesiydi. 

Altınordu’yu ilgiyle takip ettiklerini ve her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Ege Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Necdet Budak, “Bu toprakların çocuklarının iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu olabilmesi için çaba gösteren Altınordu sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli değeridir.  Yapılanları izliyor, zaman zaman da maçlarını taraftarların arasında izliyorum. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın bizi ziyarete gelmesi çok önemli.  Zaman içinde ortak güzel projelere ve iş birliklerine imza atacağımıza inanıyorum” dedi. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan da Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile yıllardır güzel bir işbirliği içinde olduklarını belirterek, “Spor ile bilimin iş birliğini önemsiyoruz. Altyapılarımızda BESYO öğrencilerine staj imkanı sağlıyor ve mezuniyetlerinin ardından kadrolarımıza alıyoruz. 70 bin öğrencisi olan Ege Üniversiteli öğrencilerin de Bornova Doğanlar Stadı’nda  oynanan maçlarımıza gelip, bir taraftar grubu olarak projelendirilmesi düşünülebilir. Tüm bu konulardaki fikirlerimize olumlu bakan ve bize samimi yaklaşan rektörümüze teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. 

Başkanımız Özkan, Profesör Doktor Necdet Budak’a isminin yazılı olduğu forma, seramik Altınordu topu hediye ederken, Budak da Ege Üniversitesi ambleminden oluşan kristal bir saat sundu.  • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.
 • ALTINORDU'MUZ:1 - GÖZTEPE:1
  U16 Elit Ligi'nde İzmir ekibiyle sahamızda berabere kaldık, liderliği sürdürdük.