EGE Üniversitesi’de yaklaşık iki ay önce rektörlük görevine gelen Profesör Doktor Necdet Budak’a nezaket ziyaretinde bulunduk.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iki kurum arasındaki iş birliği ilk gündem maddesiydi. 

Altınordu’yu ilgiyle takip ettiklerini ve her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Ege Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Necdet Budak, “Bu toprakların çocuklarının iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu olabilmesi için çaba gösteren Altınordu sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli değeridir.  Yapılanları izliyor, zaman zaman da maçlarını taraftarların arasında izliyorum. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın bizi ziyarete gelmesi çok önemli.  Zaman içinde ortak güzel projelere ve iş birliklerine imza atacağımıza inanıyorum” dedi. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan da Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile yıllardır güzel bir işbirliği içinde olduklarını belirterek, “Spor ile bilimin iş birliğini önemsiyoruz. Altyapılarımızda BESYO öğrencilerine staj imkanı sağlıyor ve mezuniyetlerinin ardından kadrolarımıza alıyoruz. 70 bin öğrencisi olan Ege Üniversiteli öğrencilerin de Bornova Doğanlar Stadı’nda  oynanan maçlarımıza gelip, bir taraftar grubu olarak projelendirilmesi düşünülebilir. Tüm bu konulardaki fikirlerimize olumlu bakan ve bize samimi yaklaşan rektörümüze teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. 

Başkanımız Özkan, Profesör Doktor Necdet Budak’a isminin yazılı olduğu forma, seramik Altınordu topu hediye ederken, Budak da Ege Üniversitesi ambleminden oluşan kristal bir saat sundu.  • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  BOLUSPOR ile Pazar günü deplasmanda oynayacağımız maça yönelik hazırlıklara bir günlük iznin ardından başladık.
 • VELİOĞLU UNUTULMADI
  BİR döneme damgasını vuran, unutulmaz futbolcu ve teknik direktörümüz Erkan Velioğlu, vefatının ikinci yılında kabri başında sevenleriyle anıldı.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  Elit U16 Ligi'nde ALFA U16 Takımımız, Osman Burak Destan'ın iki gol attığı maçta Göztepe U16'yı 3-1 yendi.
 • PUANLAR PAYLAŞILDI: 1-1
  ALFA U15 Takımımız, Elit U15 Ligi'nde 1-0 öne geçtiği maçta Göztepe ile berabere kaldı.
 • BAKANIMIZ ZİYA SELÇUK'TAN ZİYARET
  MİLLİ Eğitim Bakanımız, kulübümüzü ziyaret edip, gençlerimizle tanıştı ve tesislerimizde incelemelerde bulundu.
 • NİĞDE ANADOLU FK:1 A.DEMİRSPOR:0
  TFF 2.Lig Beyaz Grup'ta kendi sahasında konuk ettiği Başkent temsilcisini 12. dakikada Fatih Aktay'ın attığı golle yendi.
 • U14'LERİMİZ BERABERE:1-1
  ALFA U14 Takımımız, Elit U14 Ligi'nde 1-0 öne geçtiği maçta Göztepe'yle berabere kaldı.
 • U19'LARIMIZ RAHAT KAZANDI:4-0
  U21 Ligi'nde iki yaş küçük kadroyla mücadele eden U19 Takımımız,Adanaspor U21'i 4-0 mağlup etti.
 • EROĞLU: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-0 kazandığımız Adanaspor maçını değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 2 ADANASPOR: 0
  SPOR Toto 1. Ligi'nde sekiz maçtın kaybetmeyen ekibimiz, Adanaspor'u Berkay Samancı ve Deniz Kılınç'n golleriyle yenip puanını 24'e yükseltti.