EGE Üniversitesi’de yaklaşık iki ay önce rektörlük görevine gelen Profesör Doktor Necdet Budak’a nezaket ziyaretinde bulunduk.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iki kurum arasındaki iş birliği ilk gündem maddesiydi. 

Altınordu’yu ilgiyle takip ettiklerini ve her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Ege Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Necdet Budak, “Bu toprakların çocuklarının iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu olabilmesi için çaba gösteren Altınordu sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli değeridir.  Yapılanları izliyor, zaman zaman da maçlarını taraftarların arasında izliyorum. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın bizi ziyarete gelmesi çok önemli.  Zaman içinde ortak güzel projelere ve iş birliklerine imza atacağımıza inanıyorum” dedi. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan da Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile yıllardır güzel bir işbirliği içinde olduklarını belirterek, “Spor ile bilimin iş birliğini önemsiyoruz. Altyapılarımızda BESYO öğrencilerine staj imkanı sağlıyor ve mezuniyetlerinin ardından kadrolarımıza alıyoruz. 70 bin öğrencisi olan Ege Üniversiteli öğrencilerin de Bornova Doğanlar Stadı’nda  oynanan maçlarımıza gelip, bir taraftar grubu olarak projelendirilmesi düşünülebilir. Tüm bu konulardaki fikirlerimize olumlu bakan ve bize samimi yaklaşan rektörümüze teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. 

Başkanımız Özkan, Profesör Doktor Necdet Budak’a isminin yazılı olduğu forma, seramik Altınordu topu hediye ederken, Budak da Ege Üniversitesi ambleminden oluşan kristal bir saat sundu.  • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • BERKE'YE MİLLİ DAVET
  A Takımımızın kalecisi, Finlandiya'da düzenlenecek UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
 • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
  VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
 • BRAVO ÇOCUKLAR
  VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
 • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
  VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
 • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
  ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.
 • KUPA KADAR DEĞERLİ
  U13, U12, U11 ve U10 takımı sporcularımız 2017-2018 eğitim-öğretim dönemini 27 takdir ve 41 teşekkür ile bitirip şampiyonluk kadar değerli bir performans sergiledi.