EGE Üniversitesi’de yaklaşık iki ay önce rektörlük görevine gelen Profesör Doktor Necdet Budak’a nezaket ziyaretinde bulunduk.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iki kurum arasındaki iş birliği ilk gündem maddesiydi. 

Altınordu’yu ilgiyle takip ettiklerini ve her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Ege Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Necdet Budak, “Bu toprakların çocuklarının iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu olabilmesi için çaba gösteren Altınordu sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli değeridir.  Yapılanları izliyor, zaman zaman da maçlarını taraftarların arasında izliyorum. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın bizi ziyarete gelmesi çok önemli.  Zaman içinde ortak güzel projelere ve iş birliklerine imza atacağımıza inanıyorum” dedi. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan da Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile yıllardır güzel bir işbirliği içinde olduklarını belirterek, “Spor ile bilimin iş birliğini önemsiyoruz. Altyapılarımızda BESYO öğrencilerine staj imkanı sağlıyor ve mezuniyetlerinin ardından kadrolarımıza alıyoruz. 70 bin öğrencisi olan Ege Üniversiteli öğrencilerin de Bornova Doğanlar Stadı’nda  oynanan maçlarımıza gelip, bir taraftar grubu olarak projelendirilmesi düşünülebilir. Tüm bu konulardaki fikirlerimize olumlu bakan ve bize samimi yaklaşan rektörümüze teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. 

Başkanımız Özkan, Profesör Doktor Necdet Budak’a isminin yazılı olduğu forma, seramik Altınordu topu hediye ederken, Budak da Ege Üniversitesi ambleminden oluşan kristal bir saat sundu.  • KUPA SINAVI
  ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Tur maçında Pendikspor'la karşılaşacak ekibimiz, İstanbul'a giderek maç saatini beklemeye başladı.
 • HEYECAN DOLU TURNUVA
  U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarınların Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
 • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.