BU sezon A Takımımızdaki Altınordu patentli genç oyuncu sayısını 18'e yükseltirken "Geleceğin Takımını Yaratma" yolunda da emin adımlarla ilerliyoruz. Sözleşmeleri 2018 Mayıs ayında bitecek olan üç genç oyuncumuz Oğulcan Ülgün, Recep Yemişci ve Ali Emre Yanar’ın sözleşmelerini 2023 yılına kadar uzattık. 

Diğer yandan A Takım kadromuzda bulunmalarına rağmen fazla forma şansı bulamayan Onur Demir, Berk Erel ve Yusuf Yalçın Arslan ile Fethiyespor’dan geri dönen Anıl İzlem Balakkız’ın yanı sıra İbrahim Çağrı Oğuz ve Arda Hilmi Şengül, deneyimlerini artırmaları için sezon sonuna kadar kiralanmalarına karar verildi.

Karacabey’de kiralık oynayıp gelişimini hızlandıran Rıdvan Özemir’in A Takım formasıyla son iki maçta gösterdiği performansın “dikkat çekici” olduğunu belirten Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, “Gelişim ligleri ile TFF 1.Lig’de futbol çok farklı düzeylerde oynanıyor. Bu açıdan genç oyuncularımızın bu sürece adaptasyonlarını hızlandırmak istiyoruz. Rıdvan Özdemir, Karacabey’de kiralık geçirdiği dönemi iyi kullanıp gelişimini tamamladı. İkinci ve üçüncü lig kulüpleri ile görüşerek genç oyuncularımıza forma şansı bulacakları ortam yaratacağız” dedi.
 • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.