ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) takımlarımız, ''Babil'e Bir Melek İniyor'' ve ''Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi'' isimli tiyatro oyunlarını izleyerek hem farkındalıklarını geliştirdi, hem de haftalık sosyal aktivite programını eğlenceli bir geceyle tamamladı.  

U17 ve U18 takımlarımız, Karşıyaka Bostanlı Suat Taşer Tiyatro Salonu'nda sahnelenen ve konusu, New York- Central Park’ta  tesadüflerin bir araya getirdiği iki kişiden  işine bağlı, toplumun değer yargılarıyla hayatını şekillendiren Peter ve marjinal tavırlar sergileyerek toplum içinde aykırı bir kişiliğe sahip olan Jerry'nin hikayesi olan  ''Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi'' oyununu  keyifle takip etti.

U16 ve U15 takımlarımız ise  Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğunun sahnelediği, konusu 1954 yılında yazılan  Babil devletinin kralları olan Nebukadnezar ve Nemrut'un, tüm dünyayı fethinden sonra dilenciliği yasakladığı oyunu izledi.

Altınordu Futbol Meslek Okulu takımları yanı sıra, teknik ve idari personelimizin de yer aldığı oyunlar Altınordu Ailesi’ne keyifli iki saat yaşattı.  • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • BERKE'YE MİLLİ DAVET
  A Takımımızın kalecisi, Finlandiya'da düzenlenecek UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
 • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
  VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
 • BRAVO ÇOCUKLAR
  VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
 • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
  VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
 • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
  ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.
 • KUPA KADAR DEĞERLİ
  U13, U12, U11 ve U10 takımı sporcularımız 2017-2018 eğitim-öğretim dönemini 27 takdir ve 41 teşekkür ile bitirip şampiyonluk kadar değerli bir performans sergiledi.