ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) takımlarımız, ''Babil'e Bir Melek İniyor'' ve ''Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi'' isimli tiyatro oyunlarını izleyerek hem farkındalıklarını geliştirdi, hem de haftalık sosyal aktivite programını eğlenceli bir geceyle tamamladı.  

U17 ve U18 takımlarımız, Karşıyaka Bostanlı Suat Taşer Tiyatro Salonu'nda sahnelenen ve konusu, New York- Central Park’ta  tesadüflerin bir araya getirdiği iki kişiden  işine bağlı, toplumun değer yargılarıyla hayatını şekillendiren Peter ve marjinal tavırlar sergileyerek toplum içinde aykırı bir kişiliğe sahip olan Jerry'nin hikayesi olan  ''Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi'' oyununu  keyifle takip etti.

U16 ve U15 takımlarımız ise  Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğunun sahnelediği, konusu 1954 yılında yazılan  Babil devletinin kralları olan Nebukadnezar ve Nemrut'un, tüm dünyayı fethinden sonra dilenciliği yasakladığı oyunu izledi.

Altınordu Futbol Meslek Okulu takımları yanı sıra, teknik ve idari personelimizin de yer aldığı oyunlar Altınordu Ailesi’ne keyifli iki saat yaşattı.  • VE KARŞINIZDA HİT/İT…
  FUTBOLCU gelişimini kayıt altına almak için sürekli olarak teknoloji yatırımı yapan Altınordu'muz, şimdi de iki Türk tarafından geliştirilen HİT-İT’i devreye aldı.
 • U17'LERİMİZDEN 4X4'LÜK SKOR
  TAKIMIMIZ özel maçta FC Augsburg'u 4-0 yenerek, Almanya'daki ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı.
 • AVRUPA'NIN DEVLERİ U12 İZMİR CUP'TA
  ALTINORDU'muzun organize ettiği dev turnuva, 6-7-8 Nisan tarihlerinde yine Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde olacak ve Avrupa'nın en ünlü kulüpler katılacak.
 • GİRESUNSPOR HAZIRLIKLARINA DEVAM
  ALTINORDU'muz önümüzdeki hafta sonunda oynayacağı zorlu maçın çalışmalarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
 • UYUMLU ATAKAN MENDERES'TE
  ALTINORDU Çocuk Tiyatrosu, "Uyumlu Atakan" isimli oyunuyla Menderes'te bulunan futbol okulu sporcularımıza ve ilkokullarda eğitim gören 150 öğrenciye gösteri yaptı.
 • U16'LARIMIZIN RAKİBİ KRASNODAR
  EKİBİMİZ, Rusya'da düzenlenen Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası'nın son maçında Rus temsilcisi Chertanova ile 0-0 berabere kalıp averajlı ikinci sırayı elde etti.
 • U17'LERİMİZ FARKLI KAZANDI:1-4
  ÜÇ önemli hazırlık maçı yapmak için Almanya'ya giden ekibimiz, ilk karşılamasında Greuther Fürth'ü rahat yendi.
 • TAHA TAKIR ATTI, MİLLİLER KAZANDI
  U18 Milli Takımımız, geriye düştüğü maçta deplasmanda Belçika U18 Takımını 2-1 yendi.
 • HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  AKIN Çorap Giresunspor ile karşılaşacak olan Altınordu'muz zorlu maçın çalışmalarına start verdi.
 • U16'LARIMIZ YARI FİNALDE:1-2
  GENÇLERİMİZ, Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası'nda Anzhi takımını Enis Destan ve Tayfun Tatlı'nın golleriyle yendi.