ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) takımlarımız, ''Babil'e Bir Melek İniyor'' ve ''Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi'' isimli tiyatro oyunlarını izleyerek hem farkındalıklarını geliştirdi, hem de haftalık sosyal aktivite programını eğlenceli bir geceyle tamamladı.  

U17 ve U18 takımlarımız, Karşıyaka Bostanlı Suat Taşer Tiyatro Salonu'nda sahnelenen ve konusu, New York- Central Park’ta  tesadüflerin bir araya getirdiği iki kişiden  işine bağlı, toplumun değer yargılarıyla hayatını şekillendiren Peter ve marjinal tavırlar sergileyerek toplum içinde aykırı bir kişiliğe sahip olan Jerry'nin hikayesi olan  ''Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi'' oyununu  keyifle takip etti.

U16 ve U15 takımlarımız ise  Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğunun sahnelediği, konusu 1954 yılında yazılan  Babil devletinin kralları olan Nebukadnezar ve Nemrut'un, tüm dünyayı fethinden sonra dilenciliği yasakladığı oyunu izledi.

Altınordu Futbol Meslek Okulu takımları yanı sıra, teknik ve idari personelimizin de yer aldığı oyunlar Altınordu Ailesi’ne keyifli iki saat yaşattı.  • KUPA SINAVI
  ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Tur maçında Pendikspor'la karşılaşacak ekibimiz, İstanbul'a giderek maç saatini beklemeye başladı.
 • HEYECAN DOLU TURNUVA
  U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarınların Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
 • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.