BORNOVA Anadolu Lisesi’nin (BAL) bu yıl. 21.’sini düzenlediği Beyaz Yaşam Ödülleri sahiplerini buldu. Sadece BAL mezunlarına verilen “Beyaz Yorum”, “Beyaz Yatırım” ve “Beyaz Düşünce” ödüllerinin yanı sıra verilen “Beyaz Yaşam” Ödülü’ne Başkanımız Seyit Mehmet Özkan oy birliği ile layık bulundu. Özkan’a ödülünü Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak takdim etti. Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı görkemli organizasyona BALEV Mütevelli Heyeti Başkanı Prof.Dr. Ediz Ulusoy ile BALEV Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Demirağ ev sahipliği yaptı.

Konuşmasını “İzmirli sıra dışı insan” diye tanımladığı, Türk ilaç sektörünün duayeni ve aynı zamanda Altınordu Kulübü’nün kurucusu Süleyman Ferit Eczacıbaşı’na atfeden Özkan, “Eczacıbaşı, İzmir halkına eczacılık konusunda büyük hizmetlerde bulunan, aynı zamanda Altınordu Kulübü’nün de isim babasıdır. Kendisini her zaman (Yurdunuzdan aldığınızı, yurdunuza verin) sözleriyle hatırlayacağız. Böylesine önemli bir kurucu başkanın koltuğunu emanet aldığım için çok mutluyum. Ben de hayatımı bu toprakların çocuklarını önce (İyi Birey) ve (İyi Vatandaş), sonra (İyi Sporcu) olarak geliştirmeye vakfettim. Şu anda Ege Bölgesi genelinde 6 binin üzerinde çocuğa eğitim veriyoruz. Ve bu ödülü, ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu göstergesi olarak algılıyorum. Manevi değeri çok büyük olan bu ödül ve şahsıma gösterilen liyakat için BAL’lılara minnettarım. BAL mezunlarının birbirlerine olan bağlılığını, BALEV’in de burs verme çabalarını hayranlıkla izliyorum” dedi.

Bu arada  Beyaz Yorum Ödülü, “Lakin İyi Yaşadık” öykü kitabının yazarı Ayşen Şahin Aksakal’a, Beyaz Yatırım Ödülü, As Tekstil sahibi Şevket Gürocak’a, Beyaz Düşünce Ödülü ise İzmir Tabip Odası Başkanı Prof.Dr. Selahattin Fehmi Ayçiçek’e verildi. • KUPA SINAVI
  ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Tur maçında Pendikspor'la karşılaşacak ekibimiz, İstanbul'a giderek maç saatini beklemeye başladı.
 • HEYECAN DOLU TURNUVA
  U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarınların Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
 • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.