ORTAYA koyduğu özkaynak modeliyle sadece ülkemizde değil Avrupa’da da dikkatleri üzerine çeken Altınordu’muz,  önemli misafirleri konuk etti.  UEFA Futbol Eğitim Direktörü Jamie Houche ile  Türkiye Futbol Federasyonu Gelişim Direktörlüğü Yatay Gelişim Müdürü Sertan Kırağası Sait Altınordu Yerleşkesi’ni  ziyaret etti. TFF İzmir Bölge Müdürlüğü'nden Egemen Ersoy ‘un eşlik ettiği konuklarımızı  Merkez Futbol Okulu Genel Kaptanı İsmail Sütçü, Merkez Futbol Okulu Sorumlusu Kural Altıntaş, Bilgi İşlem Yönetmeni Uğur Atik ve Etkinlikler Birimi’nden Kutay Şenli karşıladı.

Alt yaş gruplarında oyuncu seçimi, seçilen öğrencilerin eğitim durumlarının takibi, sistemin işleyişi, tesisler, sportif ve sosyal etkinlikler, hedefler ve projelerimiz  ile ilgili detaylı bilgiler alan konuklarımıza Altınordu’nun son beş yılda yaptıkları ile yerleşkemizde bulunan futbolcuların  bir günü konulu filmlerimizi izlettik.

Futbolun gelişimiyle ilgili atılan adımlardan mutlu olduğunu, yapılacak projeleri destekleyebileceklerini  söyleyen UEFA Futbol Eğitim Direktörü  Jamie Houchen ile TFF Gelişim Direktörlüğü Yatay Gelişim Müdürü Sertan Kırağası’na  isimlerinin yazılı olduğu forma hediye edip, ziyaretten duyduğumuz mutluluğu ilettik.  • U12'LERİMİZ ALMANYA'DA
  ALFA ekibimiz, 7. kez düzenlenecek Weihnachtscup’a katılacak, ayrıca bir dizi özel maça çıkacak.
 • EGE KUPASI İNCELEMESİ
  İNGİLTERE U16 Milli Takım yetkilileri, 14 maçın 10'unun oynayacağı Metin Oktay Tesisleri'nde incelemelerde bulunmak üzere İzmir'e geldi.
 • OĞULCAN'DAN MÜJDELİ HABER
  MENİSKÜS ve kıkırdak sorunu nedeniyle ameliyat olan genç oyuncumuzun, ligin ikinci yarısına yetişeceği açıklandı.
 • DR. ZEREN'E TEŞEKKÜRLER
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu üyelerimiz, yıllardır kulübümüze önemli destekler veren Op.Dr.Bülent Zeren'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • İTO BAŞKANI ÖZGENER'E ZİYARET
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir Ticaret Odası Başkanı ve yönetimine, organizasyonumuz ile Uluslararası U12 İzmir Cup hakkında bilgiler verdi.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  16.hafta maçında Boluspor'la deplasmanda karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarını sürdürüyor...
 • ÜÇ GENCİMİZ 11'DE BAŞLADI
  U18 Millilerimiz Bosna Hersek'i Zagrep'te 2-1 mağlup ederken, gençlerimiz Atakan Gündüz gol attı, Atalay Yıldırım ise ikinci golün asistini yaptı.
 • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  BOLUSPOR ile Pazar günü deplasmanda oynayacağımız maça yönelik hazırlıklara bir günlük iznin ardından başladık.
 • VELİOĞLU UNUTULMADI
  BİR döneme damgasını vuran, unutulmaz futbolcu ve teknik direktörümüz Erkan Velioğlu, vefatının ikinci yılında kabri başında sevenleriyle anıldı.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  Elit U16 Ligi'nde ALFA U16 Takımımız, Osman Burak Destan'ın iki gol attığı maçta Göztepe U16'yı 3-1 yendi.