ORTAYA koyduğu özkaynak modeliyle sadece ülkemizde değil Avrupa’da da dikkatleri üzerine çeken Altınordu’muz,  önemli misafirleri konuk etti.  UEFA Futbol Eğitim Direktörü Jamie Houche ile  Türkiye Futbol Federasyonu Gelişim Direktörlüğü Yatay Gelişim Müdürü Sertan Kırağası Sait Altınordu Yerleşkesi’ni  ziyaret etti. TFF İzmir Bölge Müdürlüğü'nden Egemen Ersoy ‘un eşlik ettiği konuklarımızı  Merkez Futbol Okulu Genel Kaptanı İsmail Sütçü, Merkez Futbol Okulu Sorumlusu Kural Altıntaş, Bilgi İşlem Yönetmeni Uğur Atik ve Etkinlikler Birimi’nden Kutay Şenli karşıladı.

Alt yaş gruplarında oyuncu seçimi, seçilen öğrencilerin eğitim durumlarının takibi, sistemin işleyişi, tesisler, sportif ve sosyal etkinlikler, hedefler ve projelerimiz  ile ilgili detaylı bilgiler alan konuklarımıza Altınordu’nun son beş yılda yaptıkları ile yerleşkemizde bulunan futbolcuların  bir günü konulu filmlerimizi izlettik.

Futbolun gelişimiyle ilgili atılan adımlardan mutlu olduğunu, yapılacak projeleri destekleyebileceklerini  söyleyen UEFA Futbol Eğitim Direktörü  Jamie Houchen ile TFF Gelişim Direktörlüğü Yatay Gelişim Müdürü Sertan Kırağası’na  isimlerinin yazılı olduğu forma hediye edip, ziyaretten duyduğumuz mutluluğu ilettik.  • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • BERKE'YE MİLLİ DAVET
  A Takımımızın kalecisi, Finlandiya'da düzenlenecek UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
 • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
  VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
 • BRAVO ÇOCUKLAR
  VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
 • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
  VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
 • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
  ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.
 • KUPA KADAR DEĞERLİ
  U13, U12, U11 ve U10 takımı sporcularımız 2017-2018 eğitim-öğretim dönemini 27 takdir ve 41 teşekkür ile bitirip şampiyonluk kadar değerli bir performans sergiledi.