ORTAYA koyduğu özkaynak modeliyle sadece ülkemizde değil Avrupa’da da dikkatleri üzerine çeken Altınordu’muz,  önemli misafirleri konuk etti.  UEFA Futbol Eğitim Direktörü Jamie Houche ile  Türkiye Futbol Federasyonu Gelişim Direktörlüğü Yatay Gelişim Müdürü Sertan Kırağası Sait Altınordu Yerleşkesi’ni  ziyaret etti. TFF İzmir Bölge Müdürlüğü'nden Egemen Ersoy ‘un eşlik ettiği konuklarımızı  Merkez Futbol Okulu Genel Kaptanı İsmail Sütçü, Merkez Futbol Okulu Sorumlusu Kural Altıntaş, Bilgi İşlem Yönetmeni Uğur Atik ve Etkinlikler Birimi’nden Kutay Şenli karşıladı.

Alt yaş gruplarında oyuncu seçimi, seçilen öğrencilerin eğitim durumlarının takibi, sistemin işleyişi, tesisler, sportif ve sosyal etkinlikler, hedefler ve projelerimiz  ile ilgili detaylı bilgiler alan konuklarımıza Altınordu’nun son beş yılda yaptıkları ile yerleşkemizde bulunan futbolcuların  bir günü konulu filmlerimizi izlettik.

Futbolun gelişimiyle ilgili atılan adımlardan mutlu olduğunu, yapılacak projeleri destekleyebileceklerini  söyleyen UEFA Futbol Eğitim Direktörü  Jamie Houchen ile TFF Gelişim Direktörlüğü Yatay Gelişim Müdürü Sertan Kırağası’na  isimlerinin yazılı olduğu forma hediye edip, ziyaretten duyduğumuz mutluluğu ilettik.  • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.