ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U14 Takımımız, hafta sonunda Almanya'da iki önemli salon futbolu turnuvasında boy gösterecek. 

Kafilemizde Sportif Etkinlikler Şefi Yusuf Kocakaya, U16, U15 ve U14 Takımları Forvet Antrenörü  Hakan Kayalar, U14 Takım Antrenörü Erdinç Görgülü, U14 Yardımcı Antrenörü Uğur Gençoğlu, U15 ve U14 Takımları Kaleci Antrenörü Onur Akın ve malzemeci Umut Kerem'in yanı sıra U14 takımımızdan, Serhat Öztaşdelen, Mustafa Kocabaş, Mustafa Özbay, Yiğit Efe Demir, Kaan Onaran, Çağdaş Şendur, Enes Gökhan, Tugay Güner, Kaan Çolak, Atacan Büyükeke, Seçkin Batuhan ve Umut Keseci yer aldı. 

U14'lerimiz Cumartesi günü Neuhausen Cup'ta Wellmdorf, Stuttgarter Kickers, TSG Hoffenheim, Regensburg, Augsburg, 1860 Münih ve Grasshoppers Zürich ile karşılaşacak. Ekibimiz pazar günü Sillenburg Cup'ta ise VFB Stuttgart, Arminia Bielefeld, Kaiserslauten, TSG Hoffenheim, Stuttgarter Kickers, Basel ve Sillenbuch ile mücadele edecek. 
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.
 • ALTINORDU'MUZ:1 - GÖZTEPE:1
  U16 Elit Ligi'nde İzmir ekibiyle sahamızda berabere kaldık, liderliği sürdürdük.
 • ALTINORDU'MUZ:2 – DENİZLİSPOR:1
  KRİTİK maçta mücadeleyi son ana kadar bırakmadık, Kerim Avcı'nın 90+7'deki mükemmel frikik golüyle kazanıp, üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştırdık.